Zamknij
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
  • Tina Turner i Ike Turner Tina Turner i Ike Turner
  • Madonna i Sean Penn Madonna i Sean Penn
  • Pamela Anderson i Tommy Lee Pamela Anderson i Tommy Lee
  • 8 Zobacz
fot. Splash News/EAST NEWS

Wydawać się może, że życie gwiazd jest usłane różami. W przypadku tych znanych osób jest zupełnie inaczej - przynajmniej w kwestiach miłosnych.

Związki bywają różne. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć idealną relację, opartą na miłości i szacunku. Wyobrażamy sobie, że partner będzie dla nas oparciem w każdej sytuacji. Niestety często zdarza się tak, że to właśnie on zaczyna być problemem. Są bowiem takie osoby, które nie mają szczęścia w miłości i trafiają na toksycznych partnerów. W tej grupie znajdują się też niektóre gwiazdy. W historii show-biznesu sporo było sytuacji, gdy znane osoby tkwiły u boku toksycznego ukochanego. Zobaczcie, kto był właśnie w takiej relacji.

Toksyczne związki gwiazd. Te relacje były skazane na porażkę

Toksyczny partner z reguły kojarzy nam się z osobą znęcającą się nad kimś psychicznie. Oczywiście to prawda. Nie oznacza jednak, że tylko taka forma przemocy sprawia, że relacja zaczyna być dla nas zagrożeniem. 

Równie toksyczni mogą być partnerzy, którzy są uzależnieni od alkoholu lub narkotyków. Jest to o tyle niebezpieczne, że często takie osoby ściągają swoich ukochanych na dno. Właśnie taka sytuacja wydarzyła się m.in. w życiu dwóch wspaniałych wokalistek - Whitney Houston oraz Amy Winehouse. 

Nawet wtedy, gdy wydawać się może, że partnerzy pod wieloma względami są dobrani idealnie, zdarzają się nieprzyjemne niespodzianki. Tak było z Madonną i Seanem Pennem, którzy rozwiedli się w 1989 roku. Wówczas artystka wygrała rozprawę, w której udowodniła, że aktor bywał w stosunku do niej agresywny. 

Podobnie było z relacją, o której niedawno było bardzo głośno - chodzi o związek Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Batalia sądowa między tą dwójką trwa od lat. Dawni zakochani dziś wzajemnie oskarżają się o akty przemocy fizycznej i psychicznej. 

Zobaczcie, jakie jeszcze gwiazdy trafiły na toksycznych partnerów. Na szczęście dla nich - żaden z tych związków nie przetrwał do dziś. 

Zobacz także: Tymi zerwaniami żyli wszyscy. Oto najgłośniejsze rozstania gwiazd w ostatnich latach

loader