Zamknij

To zachowanie może świadczyć o tym, że twój partner cię zdradza!

26.11.2018 11:39
Zdrada
fot. Shutterstock

Nie bagatelizuj tego sygnału!

Zdrada to jedna z najczęstszych przyczyn rozstań. Każde z nas chciałoby wiedzieć, czy na pewno nasz partner jest nam wierny, ale nie jest to takie proste. Są jednak pewne sygnały, które mogą go zdemaskować. Okazuje się, że w tym przypadku nie bez znaczenia jest relacja naszego ukochanego z teściami...

Jak sprawdzić, że twój partner cię zdradza?

Wiele osób zastanawia się, jakie znaki mogą świadczyć o niewierności partnera. Późne powroty do domu, zapach kobiecych perfum na koszuli, unikanie kontaktu wzrokowego, długie rozmowy przez telefon to najczęstsze sygnały, które wzbudzają nasze podejrzenia. Ale jest jeszcze jeden znak, którego nie powinno się bagatelizować.

Jeżeli zauważyłaś, że twój partner ostatnio jest wrogo nastawiony do twoich rodziców lub w ostatnim czasie znacznie ograniczył z nimi kontakt, to znak, że być może cię zdradza. Dowodzą temu badania opublikowane na łamach największego na świecie portalu randkowego ashleymadison.com. Jak się okazuje, aż 61 % zdradzających przyznało, że ich niewierność idzie w parze z negatywnymi relacjami z teściami.

Zachowywanie dystansu wobec rodziców partnera może być wyraźnym sygnałem, że straciliśmy zainteresowanie małżeństwem lub stałym związkiem. Ewentualnie zaczynamy wątpić w swoją monogamię. Ograniczenie kontaktów ułatwia zdradę, bo nasze wyrzuty sumienia są wtedy mniejsze. Wiemy, że ranimy ukochaną osobę, a nie chcemy dodatkowo odczuwać na sobie presji ze strony teściów - mówi doktor Tammy Nelson w rozmowie z portalem dailystar.co.uk.

A co wy sądzicie na ten temat?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Czy mogłabyś/mógłbyś wybaczyć zdradę partnerowi?

Liczba głosów:

Zdradę można wykryć na wiele różnych sposobów. Teraz powstał kolejny z nich, który może mocno zaskoczyć: