Zamknij

Ten błąd przed seksem popełnia wiele z was. Od teraz będziecie go unikać!

03.11.2020 13:28

Wiele kobiet przed seksem popełnia ten jeden błąd, który może prowadzić do infekcji! Od teraz powinnyście go unikać.

Piękna kobieta przed seksem z mężczyzną
fot. Shutterstock

Seks jest bardzo przyjemną rzeczą, do której podchodzimy przede wszystkim instynktownie. Okazuje się jednak, że są pewne kwestie, na które bardzo powinniśmy uważać zarówno podczas samego współżycia, jak również przed i po stosunku. Istnieje pewien błąd, który wiele kobiet nieświadomie popełnia przed zbliżeniem ze swoim partnerem. Warto zdać sobie z niego sprawę, zwłaszcza że może być on bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia. Jeżeli zatem popełniacie ten błąd, jak najszybciej spróbujcie się tego oduczyć! Zobaczcie same, o co chodzi.

Zobacz także: Ten kraj przez pandemię wprowadził zakaz współżycia. Na szczęście są "bańki wsparcia"

To częsty błąd popełniany przed seksem. Może wywoływać infekcje

Niebezpiecznym dla zdrowia błędem, który wiele kobiet popełnia przed seksem, jest... siusianie. Okazuje się, że to właśnie ta podstawowa czynność fizjologiczna, może być bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia intymnego. Dlaczego?

Jak podaje portal Kobieta.wp.pl, urolog, dr David Kaufman, stwierdził, że oddawanie moczu przed stosunkiem seksualnym, może doprowadzić do rozwoju infekcji dróg rodnych oraz chorób układu moczowego. Wszystko dlatego, że właśnie przez siusianie przed seksem sprawiamy, iż podczas penetracji do cewki moczowej dostaje się o wiele więcej bakterii i drobnoustrojów. 

Warto jednak pamiętać o tym, żeby wysiusiać się po stosunku. Dzięki temu oczyszczamy układ rozrodczy z wszelkich bakterii i zapobiegamy powstawaniu infekcji.

Te dwie złote zasady należy wziąć sobie do serca, żeby zadbać o zdrowie miejsc intymnych. 

Zobacz także: "Love Bombing" to niebezpieczne zjawisko w randkowaniu! Sprawdź, na czym polega, zanim staniesz się ofiarą

loader

Niektóre znaki zodiaku są naprawdę ogniste w łóżku! Sprawdź, czy też jesteś na tej liście.