Zamknij

Tiktokerka mówi o najgorszych miejscach na pierwszą randkę. Internauci są podzieleni

20.06.2022 13:30
Tiktokerka mówi o najgorszych miejscach na pierwszą randkę. Internauci są podzieleni
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna tiktokerka zdradziła, jakie według niej są najgorsze miejsca, w które można zabrać dziewczynę na pierwszą randkę. Internauci są podzieleni.

Pierwsza randka jest niezwykle istotna. W końcu to właśnie od jej przebiegu zależy, czy dana para postanowi się jeszcze spotkać. Dlatego niemałe znaczenie ma też to, gdzie się odbywa. Klimat danego miejsca może sprzyjać nawiązywaniu nowej znajomości lub wręcz przeciwnie - utrudniać komunikację. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę pewna tiktokerka, która postanowiła podzielić się z internautami swoją opinią na temat najgorszych miejsc na pierwszą randkę.

Zobacz także: Przespała się z mężczyzną, a potem dowiedziała się, że jest żonaty. Postanowiła się zemścić

Tiktokerka mówi o najgorszych miejscach na pierwszą randkę

Camelia, która działa w sieci pod pseudonimem "cam.khs", to popularna tiktokerka - jej profil obserwuje ponad 740 tys. osób. Jakiś czas temu influencerka zamieściła nagranie, w którym zdradziła, jakie według niej są najgorsze miejsca na pierwszą randkę. 

Kobieta powiedziała, że lepiej nie zabierać potencjalnej partnerki do kina. Zdaniem @cam.khs dobrym wyborem na pierwsze spotkanie nie jest też koncert ani festiwal muzyczny. Dalej tiktokerka wymienia imprezę w domu oraz wspólne oglądanie seriali na kanapie.

Najgorsze miejsca na pierwszą randkę. Internauci są podzieleni

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło sieć. Do tej pory zostało obejrzane ponad 2,9 mln razy. Internauci są jednak podzieleni. Wiele osób napisało, że nie zgadza się z opinią influencerki, a przede wszystkim z jednym podpunktem.

Sporo użytkowników aplikacji twierdzi, że pierwsza randka w kinie to świetny pomysł, ponieważ obejrzany film może być dobrym tematem do rozmowy. Inni internauci zauważyli też, że jeżeli para się lubi, to nieważne, gdzie spędzą ten czas, oboje będą zadowoleni.

A wy co sądzicie o tych najgorszych miejscach na pierwszą randkę? Zgadzacie się z tiktokerką?

Zobacz także: Jak sprawdzić, czy zaiskrzy na pierwszej randce? Przeprowadź test z chemii

Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl