Ta kobieta ma jedenaścioro dzieci z ośmioma ojcami. Uważa, że jest dobrą matką

02.11.2022 12:11

Mieszkanka USA, podpisująca się pseudonimem Phi, chętnie opowiada o swoim życiu na TikToku. Jej zdaniem posiadanie jedenaściorga dzieci z ośmioma różnymi mężczyznami jest... zabawne.

TikTok/@phieudoraa
fot. TikTok

Kobieta pochodząca z Memphis jest bardzo nietypową matką. Wychowuje jedenaścioro dzieci, choć nie jest związana na stałe z żadnym mężczyzną. Uważa, że wcale nie wyrządza tym nikomu krzywdy.

Zobacz także: Oszukał ją wiele razy, a ona wciąż marzy o ślubie. "Wybaczę mu każdą zdradę"

Ta kobieta ma jedenaścioro dzieci z ośmioma ojcami. Uważa, że jest dobrą matką

Wiele kobiet długo się zastanawia, zanim podejmie decyzję o byciu matką. TikTokerka prowadząca profil o nazwie phieudoraa nie przejmuje się jednak podobnymi kwestiami. Zaszła w ciążę z ośmioma różnymi mężczyznami i urodziła ośmioro dzieci.

Phi twierdzi, że ma już dosyć tłumaczenia ludziom swojej sytuacji. W rzeczywistości jednak chętnie nagrywa wypowiedzi na ten temat. W jednej z nich odpowiedziała, dlaczego warto mieć dzieci z wieloma mężczyznami:

Gdybym miała dzieci z tylko jednym mężczyzną, mógłby odejść albo umrzeć. Moje dzieci zostałyby bez ojca. Ale jeśli mam ośmiu tatusiów, nawet trzech mogłoby mnie zostawić, a ja wciąż miałabym pięciu do pomocy - wyjaśniła kobieta.

TikTokerka ma jedenaścioro dzieci z ośmioma różnymi mężczyznami

Kobieta nie podaje swojego wieku, jednak trzeba przyznać, że wygląda dość młodo. Trudno więc określić, czy pozostanie matką jedenaściorga dzieci. Być może w przyszłości po raz kolejny zajdzie w ciążę.

Na swoim profilu często żartuje ze swojej sytuacji. Opublikowała na przykład grafikę, która przedstawia ją jako matkę zasługującą na więzienie.

Posty TikTokerki wywołały ogromne poruszenie wśród internautów. Zdania w komentarzach są jednak podzielone:

To naprawdę zabawne.
 
Masz 100% racji! Sama decydujesz o swoim życiu.
 
Moim zdaniem zachowujesz się nieodpowiedzialnie.
 
Twoje dzieci na pewno nie będą szczęśliwe - czytamy.

Nie znamy szczegółów na temat tego, w jakim stopniu ojcowie są zaangażowani w wychowywanie jedenaściorga dzieci. Nasuwa się jednak pytanie, skąd ich mama bierze czas na prowadzenie profilu na TikToku. Kobieta ma ponad 100 tysięcy obserwatorów, dla których publikuje żartobliwe filmiki, opowieści na temat alkoholowych imprez i... nagrania w bikini.

Co myślicie o takiej matce?

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego