Zamknij

Skomentowała przystojniakowi post na TikToku, a on przeleciał do niej 1000 km. Dziś są parą

17.08.2021 09:34

Miłość może nas znaleźć wszędzie. Okazuje się, że tę parę połączył TikTok, choć w rzeczywistości dzieliło ich aż 1000 km.

TikTok łączy ludzi. Skomentowała post przystojniakowi, a dziś są parą
fot. Shutterstock

TikTok to aplikacja, dzięki której możemy oglądać różne zabawne filmiki, ale też poznać ciekawe triki urodowe oraz przepisy kulinarne. Okazuje się, że przydaje się również do innych rzeczy - np. w sprawach związkowych. Choć nie jest to aplikacja randkowa, może pomóc nam znaleźć miłość. Udowodniła to ta para, która poznała się właśnie dzięki TikTokowi. Oni pokazują, że warto zdobyć się na odwagę i pokonać wszelkie przeciwności, żeby związać się z kimś na stałe. Sami poznajcie historię Taylor i Matta. 

Zobacz także: Opublikowała na TikToku zdjęcie jedzenia. Okazało się, że to dowód zdrady jej partnera

Skomentowała post przystojniakowi, a on przeleciał do niej 1000 km

Dailymail.co.uk przytoczył niezwykle romantyczną historię. Okazuje się, że istnieje para, która poznała się dzięki TikTokowi.

26-letni Matt Bannon popularność w aplikacji zyskał dzięki swojej siostrze. To właśnie ona na tiktokowym koncie opublikowała filmik ze swoimi dwoma braćmi w rolach głównych. Zrobiła to, żeby ujawnić płeć dziecka, którego się spodziewała.

Matt na filmiku miał na sobie różowe kąpielówki i czepek, które symbolizowały dziewczynkę. Jego brat natomiast przywdział niebieski strój, który miał oznaczać chłopca. Następnie mężczyźni ścigali się do basenu. Wygrał Matt, co oznaczało, że ich siostra spodziewa się córeczki. 

Filmik Lindsay spotkał się z ogromnym zainteresowaniem kobiet. Tiktokerka ma bowiem bardzo przystojnych braci. W kolejnym filmiku zdradziła, że jeden z nich jest żonaty, ale Matt wciąż jest "do wzięcia". Tym samym postanowiła umówić go na randkę. Pod postem pojawiły się komentarze od wielu zainteresowanych kobiet, ale jeden z nich wyjątkowo spodobał się mężczyźnie. 

Ooo 25-letni singiel, wygląda jakby był z pokładu z atletami olimpijskimi - mogę temu nie sprostać - napisała Taylor Bier.

Okazuje się, że jej poczucie humoru zauroczyło Matta.

Zobacz także: Mężczyźni uwielbiają prawić takie komplementy. Dla kobiet są jednak obraźliwe

TikTok łączy ludzi - Taylor i Matt są parą dzięki aplikacji

Lindsay od razu odpowiedziała na komentarz Taylor i zdradziła, że jej brat ma słabość do blondynek. Następnie sam Matt odezwał się do tiktokerki. 

Rozmawiali ze sobą przez FaceTime, a już po dwóch tygodniach mężczyzna zarezerwował lot ze swojego rodzinnego Teksasu do Omahy w stanie Nebraska, gdzie mieszka Taylor. Obie miejscowości dzieli około 1000 km. To jednak nie przeszkodziło Mattowi w podróży do wybranki jego serca.

Ich randka zaowocowała pięknym związkiem. Dziś są parą i regularnie się odwiedzają. Lindsay ostatnio opublikowała film, który jest na to dowodem. Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Rzeczy, które kobiety ukrywają przed partnerem. Do czego nie chcą się przyznać?

loader

Źródło: dailymail.co.uk