Zamknij

Facet pożera cię wzrokiem? To sposób na flirt. Doczekał się nawet pikantnej nazwy

27.11.2020 14:48

Flirt to jedna z najstarszych i najbardziej ponętnych sztuk zwracania czyjejś uwagi i podgrzewania atmosfery w związku. Z tą techniką możecie się spotkać najczęściej.

Para flirtująca ze sobą za pomocą wzroku
fot. Shutterstock

Flirt to wspaniała rzecz, gdy chcemy zwrócić czyjąś uwagę i pokazać drugiej osobie, że jesteśmy nią zainteresowani. To też doskonały pomysł na to, jak podgrzać atmosferę w związku. Jednym z najpopularniejszych sposobów na flirt są... spojrzenia. Dodają pewności siebie i przekazują więcej niż tysiąc słów. Okazuje się, że ten sposób flirtowania doczekał się nawet swojej pikantnej nazwy. Sprawdź, na czym polega i jakie są jego techniki.

Zobacz także: 3 typy kobiecych sylwetek, które podobają się facetom. Nie mogą się im oprzeć

Ten sposób na flirt jest bardzo popularny. Sprawdź, na czym polega

Ten sposób flirtowania jest na tyle popularny, że doczekał się swojej specjalnej nazwy i to całkiem odważnej. To "eyefucking". Na czym polega to zjawisko?

Chodzi o jedno, krótkie spojrzenie. Im krótsze, tym lepiej. Wydawać wam się może, że to nic takiego, ale to sposób na przykucie czyjejś uwagi, przekazując jednocześnie sygnał, że mamy ochotę na coś więcej.

Zamiast mówić wprost, że jesteś kimś zainteresowany, możesz spojrzeć na niego, jakbyś chciał pożreć go wzrokiem. To właśnie dzięki temu pokażesz, że masz ochotę na coś więcej niż kolacja przy świecach.

Istnieje kilka technik, które pomogą wam flirtować w ten sposób. Przede wszystkim postaraj się rozluźnić całe ciało. Delikatnie się uśmiechaj i rzuć swoje spojrzenie mimochodem, w najmniej spodziewanym momencie. W zasadzie możesz to przećwiczyć w każdej chwili, nawet podczas spaceru, spoglądając na przypadkowe osoby. 

Żeby zabawa była udana, musi być to jednak chwilowe spojrzenie. Dłuższe przykuwanie wzroku to już zaawansowany flirt, który nie ma nic wspólnego z "eyefuckingiem".

Mieliście kiedyś z czymś takim do czynienia? 

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

loader

Niektóre znaki zodiaku są naprawdę ogniste w łóżku! Sprawdź, czy też jesteś na tej liście.