Zamknij

9 znaków, że ten facet złamie ci serce. Jego po prostu nie da się zmienić

15.07.2020 11:20
Przystojny i pewny siebie mężczyzna w skórzanej kurtce
fot. Shutterstock

Po czym poznać, że facet złamie ci serce? Te znaki na pewno go zdradzą!

Wiele z nas popełnia błędy, dobierając sobie partnerów "spod ciemnej gwiazdy". Okazuje się, że czasami angażujemy się w relację, która z góry jest skazana na porażkę. Wystarczy zauważyć, jak facet zachowuje się, żeby wiedzieć, czy będzie w stanie nas zranić. Ludzka psychika jest bowiem tak skonstruowana, że czasami podświadomie pokazujemy, jacy jesteśmy naprawdę. Podpowiadamy wam kilka cech mężczyzn, którzy są w stanie złamać komuś serce. Bardziej niż inni.

Zobacz także: Twój ukochany ma te cechy osobowości? Uważaj! Może cię zdradzać

Ten facet złamie ci serce! 9 znaków, że będziesz przez niego cierpieć

Moment zakochania oczywiście sprawia, że nie dostrzegamy realiów świata, a na tę drugą osobę patrzymy przez różowe okulary. Są jednak takie zachowania mężczyzn, które powinny wzbudzić naszą czujność i warto zdać sobie z nich sprawę, zanim zaczniemy się angażować.

Portal "Your Tango" przygotował listę oznak, które mogą nam pokazać, że ten facet jest w stanie złamać nasze serce. Zobaczcie sami, co to takiego!

1. Nie nazywa cię swoją dziewczyną

Jesteście już razem jakiś czas, a jemu wciąż przez usta nie przechodzi nazwanie cię swoją dziewczyną? Albo nie dopuszcza tego do swojej świadomości, albo po prostu nie chce się do ciebie przywiązywać. A to oznacza, że nie myśli o tobie na poważnie. 

2. Nie chce poznać twojej rodziny

Każdy z nas doskonale wie, że poznanie rodziców partnera jest już dużym krokiem. Nie ma zatem w tym nic złego, jeżeli na początku znajomości on trwoni od twoich bliskich. Jeżeli jednak jesteście już razem jakiś czas, powinien poznać twoją rodzinę i przyjaciół. I nie będzie miał z tym problemu, jeżeli myśli o tobie w kontekście przyszłości.

3. Nie snuje z tobą żadnych planów

Apropos przyszłości. W prawdziwym związku normalne jest to, że zaczynacie snuć wspólne plany. Mogą to być te bliskie plany, np. wspólny wyjazd na wakacje. Idąc dalej, w każdej dobrej relacji nadchodzi moment, w którym siadacie i rozmyślacie na temat wspólnej przyszłości, jaką jest ślub, wspólne mieszkanie, dzieci. On stroni od tych tematów? Wszystko jest jasne. 

4. Mówi, że nie jest gotowy na poważną relację

Stronienie to jedno, ale może też jasno dawać ci do zrozumienia, że po prostu nie zamierza się wiązać z kimś na stałe. Tu już wszystko zależy od ciebie. Jeżeli angażujesz się w taką przelotną relację, nie łudź się, że to się zmieni. Może nadejść moment, kiedy on powie dość, a ty będziesz cierpieć. 

5. Pozostaje w kontakcie ze swoimi byłymi

Jeżeli mężczyzna myśli o kobiecie poważnie, nie będzie próbował zostawiać za sobą otwartych drzwi. Co to oznacza? Nie daj sobie wmówić, że on przyjaźni się ze swoją byłą. To jest mało prawdopodobne. Nie chodzi o to, żebyś była zazdrosna o każdą kobietę, z którą on się zadaje. Utrzymywanie kontaktów z byłymi partnerami jednak nie jest fair. 

6. Snuje fantazje

I nie chodzi tu o te pozytywne lub erotyczne fantazje. Bardziej o to, że zaczyna fantazjować, żebyś ty dała mu spokój. Może to mieć miejsce np. wtedy, gdy zadajesz mu pytania o wspólny wyjazd, czy święta. Jeżeli nie chce snuć tak dalekich planów, może cię zbywać lub właśnie zaczynać fantazjować i mówiąc wprost... kłamać. 

7. Ukrywa swój telefon

Tu już nie chodzi o zaufanie. Oczywistym jest, że w zdrowej relacji nie boimy się, że druga osoba zacznie grzebać w naszym telefonie, czy komputerze. On jednak nie myśli w kategoriach zaufania, a chodzi mu wyłącznie o to, że podświadomie boi się, że zobaczysz coś, czego nie powinnaś. Tym samym ma dużo na sumieniu. 

8. Trudno ci z nim rozmawiać

Normalne tematy to jedno, ale odpowiedz sobie szczerze na pytanie - czy nie masz problemu, żeby opowiadać mu o swoich myślach i uczuciach? Gdyby on był dla ciebie odpowiednim partnerem, na pewno potrafiłby zrobić wszystko, żebyś nie bała się przed nim otworzyć. Jeżeli jest inaczej - sama odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz to ciągnąć. 

9. Zbywa cię

No i najgorsza rzecz - ty próbujesz z nim szczerze porozmawiać, a on cię zbywa. Bagatelizuje twoje problemy, nie słucha cię, odpowiada zdawkowo. Naprawdę nie ma sensu dalej pakować się w tę relację, lepiej wiać, gdzie pieprz rośnie. 

Zobacz także: 5 oznak, że twój partner ma dość związku. Rozpoznasz je po jego... koncie na Facebooku!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!