Zamknij

Teksty na podryw chłopaka. Niezobowiązujące, swobodne i skuteczne!

30.07.2020 09:28

Teksty na podryw chłopaka, które będą niezobowiązujące? Takie, które pozwolą na swobodną wymianę zdań? Takie, które w razie braku chemii pozwolą się bezpiecznie ewakuować? Tak! Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się o ich skuteczności!

randka
fot. Shutterstock

Teksty na podryw chłopaka? Użyj mowy ciała!

Chociaż zarówno w czasopismach, jak i w sieci, znaleźć można całe mnóstwo przykładów na teksty na podryw dziewczyny, to jeśli chodzi o teksty na podryw chłopaka, jest ich jak na lekarstwo. Dlaczego? Mamy tu co najmniej dwa główne powody. Po pierwsze, w naszym kraju wciąż pokutuje stwierdzenie, że to chłopak powinien pierwszy podejść do dziewczyny i że to on powinien wykazać się inicjatywą. Na szczęście jednak, zwłaszcza w młodszym pokoleniu, zasada ta przestaje obowiązywać i inicjatywa dziewczyn jest mile widziana. Po drugie, podrywanie dziewczyny przez chłopaka przybiera bardziej zawoalowane formy i opiera się na mowie ciała i niezobowiązującym nawiązaniu kontaktu. Warto mieć jednak w pamięci kilka tekstów na podryw, które mogą się okazać pomocne w chwili, gdy w głowie poczujemy pustkę.

Jak okazać swoje zainteresowanie?

Zwykle mówiąc o flirtowaniu, w pierwszej chwili kojarzy nam się ono z barem, jednak przecież interesujących ludzi możemy spotkać wszędzie: w sklepie z warzywami, na przystanku, na zajęciach, w bibliotece, w pracy. Nie zawsze w takich miejscach komfortowe będzie podejście i rozpoczęcie rozmowy. Dlatego też warto tu zastosować metodę podrywania, która ma kilka etapów:

  • Złap kontakt wzrokowy.
  • Uśmiechnij się.
  • Jeśli chłopak odwzajemnia uśmiech, podejdź i powiedz po prostu „Cześć”.
  • Jeśli chłopak nie odwzajemnia uśmiechu, poczekaj minutę i jeszcze raz złap kontakt wzrokowy.
  • Uśmiechnij się znowu i pomachaj do niego ręką.
  • Jeśli i tym razem nie odwzajemni uśmiechu, nie kontynuuj.

Zobacz także: O czym rozmawiać z chłopakiem? 7 tematów do swobodnej rozmowy

Niezobowiązujące teksty na podryw chłopaka

Rozmowę z chłopakiem dobrze jest rozpocząć od pytania, żartu, zagajenia. Wystarczy tyle, by okazać swoje zainteresowanie. Jeśli okaże się ono obopólne, to dalsza konwersacja powinna już przebiec swobodnie i naturalnie. Jeśli jednak chłopak nie będzie zainteresowany dalszym podtrzymaniem kontaktu, to nie warto go na siłę przedłużać. Widocznie pisany jest nam ktoś inny. Doskonałym sposobem na niezobowiązujące rozpoczęcie rozmowy jest rzucenie niby od niechcenia informacji lub pytania, które będą zachęcać do zadawania pytań. Na przykład: „Widziałam przed chwilą coś dziwnego”, „Możesz polecić mi jakiegoś drinka?” lub też „Co za dzień!”

Teksty na podryw chłopaka z intrygą w tle

Jeśli trudno nam samym poderwać chłopaka, być może pomocni okażą się tu przyjaciele. Poproś koleżankę, by zaczęła rozmowę z chłopakiem, który ci się podoba, a gdy będą już rozmawiać w najlepsze, podejdź i powiedz „Hej, zabrałeś mi koleżankę. Co się tutaj dzieje?”. Odważni twierdzą, że dobrym, choć dość ryzykownym (i niepolecanym przez nas) sposobem na podryw chłopaka, jest namówienie pijanego kolegi lub koleżanki do rozpoczęcia rozmowy. Można wówczas przybyć z odsieczą i przeprosić za jego/jej żenujące (!) zachowanie. Jeśli brakuje ci odwagi i pomysłów na nienachalne teksty na podryw chłopaka, możesz również podejść do niego i powiedzieć „Hej, wiesz co, podrywa mnie taki jeden. Czy możesz poudawać, że ze mną rozmawiasz?”.

Bezpośrednie teksty na podryw chłopaka

Niezobowiązujące nawiązanie rozmowy to nie dla ciebie? Nie będziesz się bawić w intrygi i uważasz, że twoja mowa ciała powinna mówić sama za siebie? Doskonale! W takim razie możesz od razu przejść do konkretów. Po wymianie pierwszych spojrzeń lub słów często następuje pytanie „Co porabiasz w życiu?”. Zamiast tego możesz spytać: „Jaka była najgorsza rzecz, jaką zrobiłeś w życiu?” albo „Czego się najbardziej boisz?”. Dzięki takim pytaniom można się wiele dowiedzieć o człowieku! Dobrym tekstem na podryw chłopaka może też być pytanie „Od jak dawna ćwiczysz?”. Oczywiście, jeśli muskulatura na jego ciele na to wskazuje. Pytaniem „Gdzie się podziała twoja dziewczyna?” stwarzamy dobry, niezobowiązujący, a jednak okazujący zainteresowanie początek. Co więcej, od razu można się dowiedzieć, czy chłopak, który się nam podoba, jest wolny, czy zajęty. Na koniec jeszcze jedna mała wskazówka. Mężczyźni uwielbiają dawać rady dlatego, jeśli szukasz dobrego tekstu na podryw chłopaka, być może po prostu wystarczy poprosić go o radę w drobnej sprawie.

Zobacz także:  6 rzeczy, których nie należy robić podczas kłótni z partnerem. Weź je sobie do serca!