Zamknij

7 ubrań i dodatków, które zdaniem facetów dodają kobietom lat. Zgadzacie się z ich zdaniem?

08.07.2020 12:18
staromodny styl
fot. Shutterstock

Większość tych ubrań i dodatków prawdopodobnie masz w swojej szafie...

Jest kilka ubrań i akcesoriów, bez których nie wyobrażamy sobie życia, a zdaniem mężczyzn nosząc je niepotrzebnie dodajemy sobie lat. Poznajcie listę 7 elementów damskiej garderoby, które faceci najchętniej wyrzuciliby do kosza, bo twierdzą, że nas postarzają.

Te ciuchy zdaniem mężczyzn postarzają kobiety

1. Za długa spódnica

Zdaniem facetów spódnice o długości za kolano dodają nam powagi, zakrywają nasze kobiece kształty i optycznie nas powiększają. Mężczyźni nigdy się do nich nie przekonają.

2. Apaszka

Zdaniem facetów apaszka to babciny trend, którego żadna młoda kobieta nie powinna nosić. Zgadzacie się z nim?

3. Kapelusz z szerokim rondem

My wiemy, że kapelusz z szerokim rondem idealnie sprawdza się latem - skutecznie chroni nas przed słońcem i dodaje nam elegancji. Jednak zdaniem mężczyzn takie nakrycie głowy zarezerwowane jest dla dojrzałych kobiet. 

4. Perły

Perły to symbol elegancji. Jednak faceci uważają, że młode dziewczyny wyglądają w nich na znacznie starsze. Ich zdaniem nie powinnyśmy ich nosić, jeśli zależy nam na młodym wyglądzie.

5. Spodnie rybaczki

Te spodnie są bardzo wygodne, ale mężczyźni nie są zachwyceni, gdy je nosimy. Twierdzą, że spodnie 3/4 optycznie skracają nasze nogi i dodają nam lat.

6. Długi rozpinany sweter

Większość z nas nie wyobraża sobie szafy bez chociaż jednego rozpinanego długiego swetra. Chyba nie ma bardziej praktycznego ubrania, prawda? Ale faceci uważają, że ta część garderoby zasłania nasze kobiece kształty i nas postarza.

7. Blezer

Długa marynarka kojarzy się mężczyznom z osobami w średnim wieku. Jak twierdzą, młode dziewczyny powinny całkowicie zrezygnować z tego ubrania.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!   

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?