Zamknij

Rzeczy, które kobiety ukrywają przed partnerem. Do czego nie chcą się przyznać?

15.07.2021 09:33
Te rzeczy niemal każda kobieta ukrywa przed swoim partnerem
fot. Shutterstock

Kobiety mają kilka rzeczy, o których nie chcą opowiadać swoim partnerom. Niemal każda z nas ukrywa to przed ukochanym.

Niekiedy bywamy przewrażliwione. Wydaje nam się bowiem, że partner wyśmieje nas, gdy przyznamy mu się do niektórych rzeczy. Nawet gdy jesteśmy pewne jego uczuć, trudno otworzyć się na tyle, żeby przyznać się np. do depilacji wąsika. Tego typu kwestii jest znacznie więcej. Są takie rzeczy, do których kobiety nigdy nie przyznają się swoim partnerom. Nie są to w dodatku pojedyncze przypadki. Okazuje się, że robi tak większość pań. Sami zobaczcie, jakie rzeczy zazwyczaj ukrywamy przed swoimi ukochanymi.

Zobacz także: Te elementy wyglądu stresują kobiety. Okazuje się, że faceci nie zwracają na nie uwagi

Te rzeczy niemal każda kobieta ukrywa przed swoim partnerem

Portal papilot.pl przytoczył wyniki sondażu przeprowadzonego przez jedną z brytyjskich sieci hoteli i SPA. Wzięły w niej udział różne kobiety, które musiały odpowiedzieć na jedno pytanie - co zazwyczaj ukrywają przed swoimi partnerami. 

Okazuje się, że aż 3/4 ankietowanych ma swoje drobne sekrety, których nie zamierza wyjawić ukochanemu. Sami zobaczcie, jakie tajemnice pojawiały się najczęściej.

1. Wydatki na ubrania i kosmetyki

Ubrania i kosmetyki to produkty, na które kobiety wydają najwięcej pieniędzy. Właśnie dlatego nie chcą się nimi chwalić przed partnerami. Zazwyczaj ukrywają swoje zakupy lub zaniżają cenę, jaką musiały za nie zapłacić.

2. Prawdziwa waga

Zaledwie 14% ankietowanych przyznaje się partnerowi do tego, ile naprawdę waży. Kilogramy często nie są współmierne do tego, jak wyglądamy. Nie chcemy, żeby partner źle nas postrzegał, a tak może się zdarzyć, gdy będzie wiedział, że aktualnie ważymy nieco więcej, niż mu się wydawało. 

3. Liczba byłych kochanków

Do tego obie strony niechętnie się przyznają. Niestety to głównie panowie mają tendencję do wypytywania nas o byłych kochanków. Odpowiadając na tego typu pytania, większość z nas znacznie zaniża tę liczbę. 

4. Kontakty z eks

Zdarza się, że rozstajemy się ze swoim byłym ukochanym w przyjacielskich relacjach. Nikt jednak nie chciałby, żeby nasz obecny partner utrzymywał kontakty ze swoim eks. Mając to na uwadze, z reguły nie przyznajemy się do rozmów z nim. 

5. Stalkowanie jego eks

Podobnie jest w przypadku byłych naszego partnera. Z pewnością ukochany nie spojrzałby na nas łaskawie, gdyby dowiedział się, że śledzimy jego dawne dziewczyny na Facebooku. Zresztą panowie nie zrozumieliby, po co to robimy. Każda z nas natomiast ma ku temu ważne powody. 

Zobacz także: Tych rzeczy nigdy nie rób po rozstaniu. Chyba że chcesz być histerycznym ex

6. Depilacja wąsika, brody i palców u stóp

Choć faceci z reguły w to nie wierzą, chciałybyśmy, żeby uważali, że jesteśmy idealne z natury. Dlatego nie przyznajemy się do depilacji. Jest ona oczywiście rzeczą normalną, jednak kobiety mają problem z oświadczeniem, że muszą pozbywać się włosów ze swojego ciała. 

7. Używanie jego maszynki do golenia

Znaczna część mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że używamy ich maszynek do golenia. Nie oszukujmy się, są one lepsze niż damskie. Zresztą faceci przynajmniej pamiętają o ich regularnym kupowaniu, bo przecież nam często zdarza się o tym zapomnieć. 

8. Zarobki i długi

Jesteśmy wychowywane w kulturze, w której to mężczyzna ma być głową rodziny i powinien zarabiać na dom. Dlatego wiele z nas uważa, że nie powinno przyznawać się, jeżeli zarabia więcej niż ich partner. Aż 4% kobiet w związkach ukrywa swoje wynagrodzenie. Podobnie jest z długami. Tu jednak po prostu nie chcemy wyjść na rozrzutne. 

9. Brak sympatii do jego mamy i przyjaciół

Oczywiście nie musimy lubić każdego. Są jednak takie osoby, które powinniśmy przynajmniej szanować. Jeżeli chcemy, żeby nasz partner tolerował naszych najbliższych - wówczas lepiej nie mówić mu otwarcie, że nie podoba nam się zachowanie jego mamy lub przyjaciół. 

10. Potajemne zauroczenie

To najbardziej zaskakujący punkt. Okazuje się, że aż 5% kobiet w związkach potajemnie wzdycha do kogoś innego. Naprawdę trudno zatem się dziwić, że nie chcą tego przyznać przed swoim partnerem. 

Zobacz także: Kobiety o takim wyglądzie mają małe szanse na ślub. Mężczyźni chcą z nimi tylko flirtować

Źródło: papilot.pl