Zamknij
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
  • Beyonce i JayZ Beyonce i Jay-Z
  • Jennifer Aniston i Brad Pitt Jennifer Aniston i Brad Pitt
  • Doda i Radosław Majdan Doda i Radosław Majdan
  • 9 Zobacz
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Zdrada bywa okrutna i trudno ją wybaczyć. Okazuje się, że może się przytrafić nawet w najlepszych związkach. 

Zdrada bywa bardzo kusząca. Niektórzy, nawet gdy są w szczęśliwych związkach, nie potrafią się przed nią powstrzymać. Zwłaszcza jeżeli są znani i mają wielu adoratorów. Tak było właśnie w tych przypadkach. Te medialne pary uchodziły za udane, dopóki świata nie obiegły informacje na temat zdrad, które pojawiły się w ich relacjach. Większość z nich właśnie przez to nie przetrwała. Zdarzały się jednak wyjątki, gdy oszustwo zostało wybaczone. Zobaczcie, kto dopuścił się zdrady swojego partnera.

Te gwiazdy zdradzały swoich partnerów. Kto otrzymał przebaczenie?

W galerii przedstawiamy 9 znanych par, które miały problemy przez zdradę. Jedna z nich przetrwała do dziś. Mowa o Beyonce i Jayu-Z.

Raper w wywiadzie dla "The New York Times Style Magazine" przyznał, że zdradził żonę. Już rok wcześniej wszyscy spekulowali na ten temat, gdy Beyonce wydała płytę "Lemonade". To właśnie na niej znalazł się utwór, w którym śpiewa o kochance męża. Udało im się jednak wszystko przetrwać dzięki muzyce. 

Dużo o tym rozmawialiśmy. Byłem dumny z muzyki, którą ona zrobiła, a ona była dumna ze sztuki, którą wydałem. My mamy naprawdę duży szacunek dla pracy drugiej osoby. Uważam, że moja żona jest wspaniała - mówił wówczas raper. 

Również sama Beyonce odniosła się do zdrady męża. Zrobiła to jednak wiele lat później. 

Pochodzę z rodu nieudanych relacji damsko-męskich, nadużywania władzy i braku wzajemnego zaufania. Dopiero w momencie, gdy wyraźnie to dostrzegłam, byłam w stanie rozwiązać konflikty w moim własnym związku. Wspomnienia i znajomość naszej historii sprawiła, że jesteśmy zarówno posiniaczeni, jak i piękni - powiedziała w rozmowie z magazynem "Vogue". 

Nie wszystkim jednak udało się przezwyciężyć problemy w związku. Większość z tych relacji nie przetrwała zdrady. 

Zobacz także: Romanse filmowe, które przeniosły się poza kamerę. Oni byli razem też w rzeczywistości

loader