Zamknij
Angelina Jolie z dziećmi na czerwonym dywanie
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Niektórzy ludzie marzą o wielodzietnych rodzinach. Te gwiazdy również postanowiły mieć takie i doczekały się sporej gromadki pociech. 

Choć wydawać się może, że ludzie z pierwszych stron gazet nie mają czasu na zakładanie rodziny, te gwiazdy udowodniły, że jest wręcz odwrotnie - doczekały się sporej gromadki pociech. W galerii znajdziecie znane osoby, które mają minimalnie czworo, a maksymalnie nawet dziesięcioro dzieci. I choć niektóre z nich są już po rozwodach, wciąż pokazują, że z gromadką pociech można stworzyć piękną, niekiedy nawet patchworkową rodzinę.

Te gwiazdy mają wielodzietne rodziny. Znane pary z dużymi rodzinami

Zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie, można znaleźć osoby, które postanowiły mieć duże rodziny. Tym gwiazdom zdecydowanie się to udało.

Przykładem znanego taty, który ma sporo pociech, jest Michał Wiśniewski. Muzyk ma dzieci z trzech małżeństw. Niedawno ponownie powitał na świecie synka - Falco Amadeusa. 

W polskim show-biznesie do grona dużych rodzin trzeba wpisać także Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i Pawła Królikowskiego. Para doczekała się piątki dzieci. 

Przykłady wielodzietnych rodzin możemy znaleźć także za granicą i to już u naszych zachodnich sąsiadów. Niemiecka modelka Heidi Klum wychowuje czwórkę dzieci. Nie sposób nie wspomnieć także o Angelinie Jolie, która ma pięcioro dzieci z Bradem Pittem. 

Żadna z powyższych gwiazd nie pobiła jednak rekordzisty, którym jest Eddie Murphy. Aktor ma aż dziesięcioro dzieci.

Zobaczcie, które gwiazdy mają wielodzietne rodziny. 

Zobacz także: Te znane osoby to rozwodowi rekordziści. Jedna z nich miała aż 9 mężów