Zamknij

Te 3 oznaki świadczą, o tym, że powinniście się rozstać!

20.01.2020 10:57
para zerwanie
fot. Shutterstock

Jeśli łączy was tylko przyzwyczajenie, lepiej, żebyście pomyśleli nad rozstaniem. Toksyczny związek dla nikogo nie jest dobry.

Większość związków zaczyna się bardzo dobrze. Czuć ekscytację przy każdym kolejnym spotkaniu, jednak z czasem to mija i pojawia się rutyna.

Czasami pojawia się nawet uczucie obojętności, dlatego warto przemyśleć swój związek i zastanowić się, czy nie lepiej zakończyć relację.

Te 3 oznaki świadczące, o tym, że powinniście się rozstać

Kłócicie się z byle powodu

  • W każdym związku zdarzają się kłótnie, jednak jeśli dotyczą tak błahych rzeczy, jak odstawienie kubka do zmywarki, warto zastanowić się nad jego dalszym funkcjonowaniem. Możliwe, że oboje szukacie powodu wzajemnych ataków, które nic dobrego nie wróżą.

Nie czujecie więzi z partnerem

  • Jeśli nie czujecie się komfortowo w towarzystwie swojego partnera, powinniście zrezygnować z tej relacji. Na początku może być trudno, jednak po jakimś czasie zrozumiecie, że była to jedna z lepszych decyzji.

Wolicie spędzać czas osobno

  • Coraz częściej spędzacie czas oddzielnie i dobrze wam z tym? Powinniście przemyśleć czy warto być dalej razem. Oczywiście rozłąka raz na jakiś czas jest dobra i potrzebna, jednak jeśli jest to notoryczne, powinniście zastanowić się nad rozstaniem.

Zerwaliście w ostatnim czasie z partnerem?

Zobacz także: Twoja fryzura zdradza, jaką masz osobowość! Poznaj prawdę o sobie

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?