Zamknij

Tata nastolatki zdradza, dlaczego zabrania jej chodzić na randki. Internauci pochwalają jego decyzję

01.09.2022 12:29

Pewien mężczyzna zabronił swojej 14-letniej córce pójścia na randkę. Powód? Chłopak, z którym miała się spotkać, nie chciał się mu przedstawić. Internauci komentują.

Tata nastolatki zdradza, dlaczego zabrania jej chodzić na randki. Internauci pochwalają jego decyzję
fot. SHUTTERSTOCK

Wiele dziewczyn w wieku nastoletnim zaczyna poważniej interesować się płcią przeciwną. Ojcowie, zdając sobie sprawę z tego, że nie każdy chłopak może mieć dobre zamiary w stosunku do ich córek, robią wszystko, żeby je chronić. Dlatego część z nich, zanim puści swoją pociechę na randkę, chce poznać jej wybranka. Takich zasad trzyma się też pewien ojciec 14-latki. Ostatnio jednak pokłócił się on ze swoją córką, a powody awantury opisał na internetowym forum.

Zobacz także: Ta kobieta jest doradcą małżeńskim. Dzięki temu wie, że tych 6 rzeczy nigdy nie powie mężowi

Tata nastolatki zdradza, dlaczego zabrania jej chodzić na randki

Do wpisu mężczyzny dotarł portal onet.pl. Internauta napisał, że jest ojcem 14-latki, która niedawno zaczęła umawiać się z chłopakami. Wyjaśnił, że pozwala córce chodzić na randki, o ile ta przedstawi mu wcześniej swojego wybranka. "Chcę po prostu przypisać jego imię do twarzy" - tłumaczy.

Jakiś czas temu między bliskimi doszło do kłótni. 14-latka powiedziała, że idzie spotkać się z pewnym chłopakiem. Kolega dziewczyny nie chciał jednak poznawać się z jej ojcem. Argumentował to tym, że "nie jest dobry w rozmowach z rodzicami" i "nie lubi tego robić". Tata dziewczyny postanowił trzymać się swoich zasad i nie puścił swojej pociechy na randkę. 14-latka była załamana. Krzyczała, płakała, a potem obrażona poszła do pokoju, nie szczędząc ojcu niemiłych słów. 

Internauci pochwalają decyzję ojca nastolatki

Mężczyzna zaczął się zastanawiać, czy aby na pewno postąpił słusznie. Postanowił zapytać o zdanie użytkowników forum. Większość internautów pochwaliła jego decyzję o niepuszczeniu córki na randkę. Niektórzy napisali, że skoro nastolatek nie chciał się przedstawić, to widocznie nie jest najlepszym kandydatem na chłopaka jego córki. Część osób poradziła mu też, aby na spokojnie porozmawiał ze swoim dzieckiem i dokładnie wytłumaczył mu powody swojej decyzji.

Jesteś dobrym ojcem i troszczysz się o nią.

 

Ojciec musi spotkać się z każdym adoratorem córki, aby ocenić potencjalne niebezpieczeństwo - piszą internauci.

A wy co sądzicie o zachowaniu mężczyzny? Postąpił słusznie?

Zobacz także: Tiktokerka zdradziła, jakie zasady panują w jej małżeństwie. Jedna jest szczególnie kontrowersyjna

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/onet.pl