Zamknij

Twój mężczyzna ubiera się w ten sposób? To znaczy, że może cię zdradzać

17.05.2021 11:28

Kobiety często zastanawiają się, jak rozpoznać, czy mężczyzna będzie im wierny. Okazuje się, że wystarczy spojrzeć na jego ubranie.

Po czym poznać, że mężczyzna zdradza? Wystarczy spojrzeć na jego ubranie
fot. Shutterstock

Oczywiście nie ma złotej zasady co do tego, czy ktoś jest wierny, czy raczej będzie skłonny do skoku w bok. Najnowsze badania nad związkami wykazały jednak, że można rozpoznać to po ubiorze potencjalnego kandydata na partnera. Jest to zasada, która dotyczy przede wszystkim mężczyzn. To, jak się ubierają, może wskazać, czy będą skłonni do zdrady. Chodzi przede wszystkim o jeden element ich garderoby. Sami zobaczcie, co to za ubranie i dlaczego tak się dzieje.

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

Tacy mężczyźni zdradzają najczęściej. Wszystko zależy od ich ubrania

Jak podaje portal "New York Post", naukowcy z University of Michigan przebadali 376 amerykańskich studentów. Wyniki swoich badań opublikowali w “Personality and Social Psychology Bulletin”.

Właśnie dzięki temu eksperymentowi możemy dowiedzieć się, jacy mężczyźni są skłonni do zdrady.

Studenci mieli za zadanie przyjrzeć się dwóm koszulkom marki Ralph Lauren. Na jednej z nich było duże logo, a na drugiej mniejszy, bardziej subtelny emblemat. 

Później każdy z uczestników badania musiał opisać swoje wyobrażenie mężczyzny, który ich zdaniem zdecydowałby się na tę właśnie koszulkę. Wśród pytań znalazły się zagadnienia dotyczące flirtu oraz zdrady. 

Okazało się, że opinie na temat jednych i drugich mężczyzn są zaskakujące. Wiele z nich jednak się pokrywało, w tym właśnie kwestie dotyczące skoku w bok.

Zobacz także: Z jakiego powodu facet decyduje się na zdradę? Oto 6 głównych przyczyn skoku w bok

Mężczyźni, którzy eksponują logo, są skłonni do zdrady

Zdaniem ankietowanych ci mężczyźni, którzy wybierają t-shirty z dużym logo, są bardziej skłonni do zdrady, niż panowie, którzy nie chcą, żeby marka ich koszulki aż tak rzucała się w oczy. 

Badacze stwierdzili, że mężczyźni, którzy decydują się na ubrania z wyrazistym emblematem, są też bardziej zainteresowani przelotnymi romansami. Długie i angażujące związki nie są dla nich. 

Zobacz także: Główna przyczyna, przez którą kobiety zdradzają. Do tego przyznaje się aż 67% pań

loader

Zdrada bywa okrutna i trudno ją wybaczyć. Okazuje się, że może się przytrafić nawet w najlepszych związkach. 

Źródło: Nypost.com