Zamknij

Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego

22.09.2022 09:21

Kaytlin O'Neall i jej chłopak są razem już dwa lata. Para, mimo długiego stażu związku, jeszcze nigdy się nie całowała. Jak wyjaśniła, ma ku temu ważny powód.

Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego
fot. SHUTTERSTOCK

Bliskość fizyczna to dla wielu osób nieodłączny element związku. Są jednak też pary, które budują swoje relacje i bez tego. Ostatnio głośno zrobiło się o tiktokerce Kaytlin O'Neall i jej chłopaku, którzy są ze sobą już dwa lata, ale jeszcze nigdy się nie całowali. Teraz opowiedzieli, jak udaje im się walczyć z pokusą.

Zobacz także: Mama udawała ją w aplikacji randkowej. Tak znalazła idealnego mężczyznę 

Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała

O tej historii napisała Wirtualna Polska Kobieta. Kaytlin O'Neall właśnie skończyła szkołę średnią. Dziewczyna jest osobą bardzo religijną. Udało jej się znaleźć partnera, który również jest głęboko wierzący. Para jest ze sobą już dwa lata. W jednym z ostatnich nagrań na TikToku zdradziła, że ich relacja pozbawiona jest bliskości fizycznej. Chodzi tu zarówno o seks, jak i całowanie. Młodzi wyjaśnili, że chcą poczekać z tym do ślubu.

Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, a potem się zakochaliśmy. (...) Chcę poślubić tę dziewczynę każdą cząstką mnie - powiedział Drew.

Kaytlin dodała, że chce zachować pocałunki dla swojego przyszłego męża. Wyjaśniła też, że od zawsze postrzegała całowanie jako "akt intymny". Jednocześnie nie uważa, że osoby, które to robią, są "grzesznikami" i "powinny iść do piekła".

Zobacz także: Zdradziła, jakie oczekiwania faceci mieli w stosunku do niej. Sprzątanie to dopiero początek

Para opowiedziała również o tym, jak udaje jej się walczyć z pokusą. Okazuje się, że młodzi po prostu stronią od sytuacji, które mogłyby skończyć się jakimkolwiek zbliżeniem.

Postanowili poczekać z całowaniem do ślubu. Internauci komentują

Nagranie pary spotkało się z żywym zainteresowaniem. Niektórzy internauci napisali, że jeżeli w związku brakuje fizycznych elementów, to nie może być on udany. Wielu tiktokerów skomentowało też, że w takim razie parę łączy jedynie przyjaźń. Część osób zaczęła się też zastanawiać, czy Drew nie jest homoseksualny. Chłopak jednak zaprzeczył.

Nieliczne osoby jednak stanęły w obronie pary. Niektórzy internauci napisali, że to ich sprawa i nikogo nie powinno obchodzić, co robią młodzi.

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/nypost.com