Zamknij

Ta para jest w związku ze swoją przyjaciółką. Kobieta była świadkiem na ich ślubie

14.10.2022 13:03

Angel i Tyler niedawno wzięli ślub. Para jednak otwarcie przyznaje, że żyje w związku poliamorycznym ze swoją przyjaciółką. Ma nadzieję, że w przyszłości również z nią będzie mogła sformalizować relację.

Ta para jest w związku ze swoją przyjaciółką. Kobieta była świadkiem na ich ślubie
fot. Instagram/dailythrouple

Związki poliamoryczne istnieją od wieków, ale wciąż budzą bardzo duże emocje. Ostatnio pisaliśmy o tiktokerce, która "dzieli się" mężem z mamą i młodszą siostrą. Jakiś czas temu głośno zrobiło się też o miłosnym trójkącie pewnego małżeństwa i ich przyjaciółki.

Ta para jest w związku ze swoją przyjaciółką

O tej historii napisał portal the-sun.com. Angel Bailey i Tyler Hays poznali się na Tinderze w 2018 roku. Dobrze się ze sobą dogadywali, dlatego postanowili się spotkać. Ich znajomość szybko przeobraziła się w coś więcej. Najwidoczniej czegoś im jednak brakowało, ponieważ wkrótce zadecydowali, że zaproszą do związku... swoją przyjaciółkę.

Angel znała Samanthę Vick ze studiów. Dziewczyny bardzo się lubiły. Dlatego cała trójka postanowiła wybrać się razem na jeden z festiwali muzycznych. To właśnie tam rozpoczął się ich płomienny romans. Początkowo sądzili, że to jednorazowa sytuacja. Jednak między parą a jej przyjaciółką zaczęło rodzić się prawdziwe uczucie. Wtedy postanowili stworzyć związek poliamoryczny. 

Zobacz także: Ich oświadczyny przeszły do najgorszych w historii. "Jakby wyjął pierścionek z kibla"

Baliśmy się otworzyć na siebie nawzajem. To onieśmielające dodać do swojego życia zupełnie inną osobę. Byłam samolubna, ale przezwyciężyłam zazdrość - mówiła Angel.

Wzięli ślub. Ich kochanka była druhną

Rok 2022 dla całej trójki był przełomowy. W kwietniu Samantha wprowadziła się do domu kochanków. Z kolei miesiąc później, w maju, Angel i Tyler wzięli ślub. Vick natomiast była ich druhną. Małżeństwo wyznało, że ma nadzieję, że w przyszłości uda im się sformalizować związek również z nią.

Jak obecnie wygląda relacja całej trójki? Jak wyjaśnili, nie mają problemów, żeby dzielić łóżko, ale rzadko sypiają ze sobą w tym samym czasie. Bardzo często też spędzają czas wolny tylko w parach.

Zazwyczaj jest tak, że na raz są tylko dwie osoby - albo Angel i ja, albo Tyler i ja, albo Tyler i Angel - powiedziała Samantha.

Sam, Angel i Tyler otwarcie mówią o swojej relacji. Założyli nawet wspólny profil na Instagramie, w którym pokazują, jak wygląda ich życie w trójkę.

Zobacz także: Te znaki mogą świadczyć o tym, że nasz związek się rozpada. Psycholog zwraca uwagę na konkretne zachowania

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/the-sun.com/ofeminin.pl