Zamknij

Sprawdź, co twój ulubiony kolor mówi na temat twojego życia seksualnego

06.08.2018 13:42
Seks
fot. Shutterstock

Dowiedz się, jakim kochankiem jesteś ty i twoja druga połówka.

Na podstawie naszych preferencji kolorystycznych można sprawdzić, jacy jesteśmy w łóżku. Zapytaj osobę, która ci się podoba, o jej ulubiony kolor, a poznasz prawdę na temat jej życia seksualnego.

Zobacz:  Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Lepiej nie wybierać ich na przyjaciół

Ulubiony kolor a życie seksualne

Możesz wierzyć lub nie, ale ulubiony kolor może powiedzieć nam wiele na temat naszej intymności. Poniżej przedstawiamy charakterystykę wybranych kolorów.

Czerń

Kolor czarny jest odzwierciedleniem naszych mrocznych myśli. Osoby, które preferują czerń, lubią uprawiać seks szczególnie wtedy, gdy są nieszczęśliwe i przygnębione. Właśnie w takich momentach czerpią  największą przyjemność z seksu.

Pomarańcz

Jeśli najbardziej lubisz kolor pomarańczowy, to znak, że najważniejsze jest dla ciebie w łóżku dawanie przyjemności drugiej osobie. Ponadto lubisz agresywne zachowania podczas seksu, takie jak ciągnięcie partnera/partnerki za włosy.

Czerwień

Czerwień świadczy o naszym ognistym temperamencie. Osoby, które preferują ten kolor, są namiętne, dominują i uwielbiają łóżkowe eksperymenty. Z nimi żaden partner nie będzie się nudził.

Biel

Osoby, które stawiają na biel, charakteryzują się łagodnym usposobieniem nie tylko w życiu codziennym, ale też podczas zbliżeń. Ponadto są zachowawcze i nie lubią agresywnych igraszek.

Zieleń

Miłośnicy zieleni w łóżku są niepewni siebie, dlatego nigdy nie przejmują inicjatywy.

Żółć

Jeśli najbardziej lubisz kolor żółty, to znak, że w łóżku idziesz na kompromis przez co często nie czujesz pełnej satysfakcji z seksu. Szczególnie, jeśli twoim partnerem jest osoba preferująca kolor czerwony.

Zobacz także:  Która z osób siedzących na gałęzi jest najgłupsza? To, jak odpowiesz powie dużo o twoim charakterze

Autor: Martyna Wojciechowska