Zamknij

Spotify zagląda do łóżek. Przy tych piosenkach ponoć najchętniej uprawiamy seks

Agnieszka Moczyróg
16.02.2017 16:20
Para w łóżku
fot. East News

Te utwory to gwarancja naprawdę mocnych wrażeń. 

Wyjątkowe chwile wymagają specjalnej oprawy muzycznej. Nie inaczej jest z seksem. Wielu ludzi nie wyobraża sobie łóżkowych igraszek bez muzyki w tle. Dla tych jednak, którzy wciąż nie wiedzą przy jakim repertuarze najlepiej uprawiać seks, mamy dobrą wiadomość. Serwis muzyczny Spotify zajrzał swoim użytkownikom do łóżek. Specjaliści przeanalizowali playlisty ze słowem "seks" i wybrali najczęściej pojawiające się na nich piosenki. 

Jak informuje Businessinsider.com, pierwsza dziesiątka tegorocznego wydania to przede wszystkim kawałki współczesne, którym śmiało można nadać miano "pościelówek". Wśród wyróżnionych utworów próżno jednak szukać tych melodii, które można określić jako te najbardziej seksowne. Warto wspomnieć chociażby "Justify My Love" Madonny, której w tegorocznym zestawieniu, zabrakło. 

W zestawieniu mamy więc piosenkę "Earned It" The Weeknd, która promowała film "Pięćdziesiąt twarzy Greya", dwa utwory amerykańskiego muzyka RnB Jeremiha, i dwa utworu niezwykle popularnego kanadyjskiego artysty The Weeknd. W zestawieniu nie mogło jednak zabraknąć Rihanny, która utworem "Sex with me" rozgrzeje nawet najbardziej wzbraniających się przez erotycznymi igraszkami. Nie bez powodu śpiewa przecież "Seks ze mną, tak niesamowity...".

Jeśli więc w swojej playliście nie macie jeszcze tych piosenek, czym prędzej je dodajcie. Wrażenia gwarantowane! 

10. "All The Time" - Jeremih

9. "Sex" - Cheat Codes

8. "Pony" - Ginuwine

7. "Neighbors Know My Name" - Trey Songz

6. "Often" - The Weeknd

5. "Slow Motion" - Trey Songz

4. "Earned It" - The Weeknd

3. "Ride" - SoMo

2. "Birthday Sex" - Jeremih 

1."Sex With Me" - Rihanna