Zamknij

Jeśli twój facet wypowiada te słowa, to znak, że cię nie kocha. Miej się na baczności!

25.06.2020 11:26
para
fot. Shutterstock

Te zdania wypowiadane przez mężczyzn świadczą o tym, że przestali kochać...

Od dłuższego czasu czujesz, że twój mężczyzna się od ciebie oddala? Wiele z nas ma chwile, w których myśli, że to być może tylko niepotrzebne obawy. Ale kiedy coraz częściej wydaje nam się, że rozstanie jest już naprawdę blisko, zaczynamy analizować najdrobniejsze szczegóły w zachowaniu partnera, by dowiedzieć się, czy przestał nas kochać.

Są pewne sygnały, które mogą świadczyć o tym, że twój facet najprawdopodobniej nie darzy cię już głębokim uczuciem. Jeżeli usłyszysz 3 poniższe zdania z ust swojego mężczyzny, to znak, że wasza relacja zmierza w złym kierunku.

"Rób, co chcesz"

To zdanie powinno być dla ciebie alarmujące. Mężczyźni, którzy często je wypowiadają w rozmowie z partnerkami, daje w ten sposób sygnał, że nie zależy im na nich.

"Nie wierzę ci"

To zdanie świadczy o braku zaufania w związku. A to oznacza, że wasza relacja nie ma stabilnych fundamentów i prędzej niż później dobiegnie końca. Jeśli facet mówi, że ci nie wierzy wskazuje na to, że jest niepewny swoich uczuć. Może też w ten sposób próbować tobą manipulować, by cię zdominować.

"To nie mój problem!” lub "To twój problem, twoja sprawa!"

Takie słowa to oznaka braku zainteresowania twoim życiem i problemami, z którymi nie możesz się uporać. Jeśli często słyszysz je w rozmowie z partnerem, to znak, że on chce się od ciebie oddalić.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!