Zamknij
Skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej
  • Książę Edward i Wallis Simpson Abdykacja Edwarda VIII
  • Królowa Elżbieta i książę Filip Pochodzenie księcia Filipa
  • Księżniczka Małgorzata i Peter Townsend Wielka miłość księżniczki Małgorzaty
  • 10 Zobacz
fot. PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

W historii rodziny królewskiej zdarzyło się wiele sytuacji, które urosły do rangi skandali. Najbardziej emocjonujące są te dotyczące życia miłosnego Windsorów.

Nic nie podgrzewa atmosfery tak jak życie miłosne znanych osób. Zwłaszcza wtedy, gdy afery dotyczą brytyjskiej rodziny królewskiej. Windsorowie są bowiem rodem, który od lat wzbudza największe zainteresowanie na całym świecie. Wszystko dlatego, że w historii rodziny królewskiej wydarzyło się wiele skandalicznych momentów. Sami zobaczcie, jakie miłosne perypetie bliskich królowej Elżbiety zbulwersowały ludzi na różnych kontynentach. Niektóre do dziś odbijają się szerokim echem w mediach. 

Skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej

Są historie, które doskonale znamy, ale też takie, o których już dawno wszyscy zapomnieli. O ile losy księżnej Diany i księcia Karola wciąż wzbudzają olbrzymie emocje, o tyle skandale księżniczki Małgorzaty lub występki księcia Filipa już dawno odeszły do przeszłości.

Sensacyjne sytuacje w rodzinie królewskiej dotyczą także jej młodszych członków. Książę Harry jeszcze kilka lat temu był prawdziwym bawidamkiem. Od 3 lat jest mężem amerykańskiej aktorki Meghan Markle, jednak ich ślub też nie przebiegł bez kontrowersji. 

Tego typu historii w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest naprawdę sporo. Zobaczcie w galerii, które z tych rzeczy wzbudziły największe oburzenie na świecie. 

Zobacz także: Te ceremonie gwiazd wzbudziły kontrowersje. Oto największe skandale ślubne w historii

loader