Zamknij

Uważaj na seks w tym pomieszczeniu! Badania dowodzą, że może być bardzo niebezpieczny

08.09.2020 08:45

Seks jest przyjemny, ale może też być bardzo niebezpieczny. Zwłaszcza w tym pomieszczeniu! Tak dowodzą badania.

Para kochająca się na podłodze w kuchni
fot. Shutterstock

Dawniej seks uprawiało się wyłącznie w sypialni. Im dalej w las, tym częściej eksperymentujemy i pozwalamy sobie na więcej w łóżkowych igraszkach. Okazuje się, że pary coraz chętniej uprawiają seks także w innych pomieszczeniach w mieszkaniu, np. na blacie kuchennym, czy w łazience pod prysznicem. Jak donoszą badania, niektóre z tych miejsc są jednak dla nas naprawdę niebezpieczne. Lepiej całkiem zrezygnować z seksu w tym pomieszczeniu lub o wiele bardziej uważać.

Zobacz także: 5 kłamstw, które najczęściej słyszymy od mężczyzn. Nie daj się zwieść!

Seks w tym pomieszczeniu jest niebezpieczny! Tak dowodzą badania

Najbardziej niebezpiecznym pomieszczeniem w domu, w którym uprawiamy seks jest... łazienka.

Jak podaje "Glamour", eksperci End of Tenancy Cleaning London przeprowadzili badania, w których wykazali, że aż 89% mężczyzn i 49% kobiet, którzy wzięli udział w badaniu, zrobiło sobie krzywdę podczas zbliżenia z partnerem.

Aż 91% badanych wskazało prysznic jako miejsce, w którym najczęściej dochodziło do nieprzyjemnych wypadków. Trudno się dziwić - śliskie podłoże i wystająca bateria w kabinie prysznicowej mogą stanowić czynniki ryzyka, jeżeli chodzi o seks w łazience.

To jednak nie koniec! Wiele osób wskazało także kuchnię jako miejsce, gdzie seks jest na granicy bezpieczeństwa. Chodzi przede wszystkim o możliwość natknięcia się na różne ostre narzędzia, np. noże. Zanim zatem zdecydujecie się na zbliżenie na kuchennym blacie, zerknijcie najpierw, czy w waszym otoczeniu nie znajdują się przypadkiem rzeczy, którymi możecie sobie zrobić krzywdę. 

Warto zwrócić uwagę na niebezpieczeństwa przed stosunkiem, żeby przypadkiem ta chwila przyjemności nie zakończyła się wizytą na pogotowiu.

Zobacz także: Czy ten związek ma szansę na przetrwanie? 5 znaków, które o tym świadczą!

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!