Zamknij

Chcesz wyglądać o 10 lat młodziej? Twój ukochany może ci w tym pomóc

11.01.2021 09:55

Wiele kobiet zastanawia się, co zrobić, żeby jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem. Okazuje się, że wystarczy spełnić jeden warunek, a pomoże nam w tym partner.

Młoda szczęśliwa para wygłupia się w sypialni
fot. Shutterstock

Wiele kobiet chciałoby znaleźć sekret wiecznie młodego wyglądu. Testują kosmetyki i produkty, które sprawiają, że mamy piękną cerę. Na rynku dostępne są różne rzeczy, które mogą spowolnić starzenie się skóry, w rzeczywistości jednak nic nie może równać się z... seksem. To właśnie on jest w stanie odmłodzić nas nawet o 10 lat. Ta metoda jednak będzie działać wyłącznie wtedy, gdy spełnicie ze swoim partnerem jeden ważny warunek. Zobaczcie sami, jak sprawić, żeby seks odmłodził was o wiele lat. 

Zobacz także: Te słowa działają jak afrodyzjaki. Wypróbujcie je na swoim partnerze

Seks odmładza nawet o 10 lat. Musisz spełnić tylko jeden warunek

Amerykańska psychiatra, Naomi Greenblatt, w rozmowie z HealthyWomen.com podsumowała badanie przeprowadzone kilka lat temu w Royal Edinburgh Hospital. 

Wyniki tego eksperymentu były zaskakujące. Jak twierdzi Greenblatt, uprawianie stosunku cztery razy w tygodniu może nas odmłodzić nawet o 10 lat. 

Kobiety, które współżyją co najmniej 4 razy w tygodniu, są oceniane przez innych jako nawet o 10 lat młodsze niż w rzeczywistości - powiedziała lekarka. 

Okazuje się zatem, że seks działa na naszą skórę podobnie jak botoks, a jest o wiele zdrowszy dla naszego organizmu.

Co prawda to tworzenie więzi i bliskości powinno być główną motywacją do podejmowania zachowań seksualnych, korzyści dla zdrowia i urody to dodatkowy atut - dodała Greenblatt. 

Jeżeli dorzucicie do tego odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczną, będziecie cieszyć się pięknym wyglądem przez wiele lat. I to bez zabiegów medycyny estetycznej oraz drogich kosmetyków przeciwzmarszczkowych. 

Zobacz także: Odczuwasz spadek libido? Te 4 rzeczy pomogą ci je podnieść

loader

Portal Fillgap.news wytypował najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Niektóre z pań na tej liście mogą was zaskoczyć.