Zamknij

Sekrety mężczyzn, do których nigdy się nie przyznają! Wstydzą się je zdradzić kobiecie

05.08.2020 12:41
Mężczyzna zawstydzony gotuje kolację dla swojej ukochanej
fot. Shutterstock

Mężczyźni mają swoje sekrety, o których nigdy nie powiedzą kobiecie. Dlaczego? Te rzeczy są dla nich wstydliwe!

Wydawać się może, że to kobiety są tą bardziej tajemniczą płcią. Może i tak jest, ale mężczyźni również mają swoje sekreciki, o których nigdy nie mówią partnerkom. Głównym powodem zatajania pewnych rzeczy jest to, że się ich wstydzą. Wydawać nam się może, że faceci nie mają wstydliwych rzeczy, o których boją się mówić, ale jak przeczytacie ten artykuł, możecie się bardzo zdziwić! O tych rzeczach mężczyźni zdecydowanie nie lubią opowiadać, nawet, jeżeli komuś ufają.

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które odstraszają kobiety! Często już na pierwszej randce

Sekrety mężczyzn, do których nigdy nie przyznają się kobiecie

To, co wydaje się wstydliwe mężczyźnie, nie zawsze musi być obciachem w oczach kobiety. Niemniej jednak, faceci nie lubią przyznawać się do tych rzeczy.

Wielka szkoda! Niektóre z tych rzeczy są naprawdę urocze i mogą sprawić, że pokochamy ich jeszcze bardziej! Portal "Your Tango" zebrał je w jedną listę. Zobaczcie, co to takiego!

1. Nie jest pewny swojego ciała

Podczas, gdy wydaje nam się, że to zazwyczaj my narzekamy na boczki i za dużo tłuszczyku tu i ówdzie, mężczyźni też mają swoje kompleksy na punkcie sylwetki. Niejeden z nich marzy o sześciopaku w stylu Cristiano Ronaldo, czy kondycji jak u Lewandowskiego. Oczywiście nie przyznają się do tego, ale też mają swoje "ideały", do których dążą.

2. Nie ma się komu zwierzyć

Męska przyjaźń zdecydowanie różni się od kobiecej. My uwielbiamy usiąść z przyjaciółką przy kawie lub lampce wina i opowiedzieć o wszystkich bolączkach, które aktualnie mają miejsce w naszym życiu. Faceci mają bardziej kumpli od piwa niż od serca. Wspólne oglądanie meczu, rozmowa o ulubionych grach i piłkarzach jak najbardziej. O sprawach sercowych? Niekoniecznie.

3. Lubi twój ulubiony serial

Masz czasami wrażenie, że twój facet zagląda ci przez ramię, gdy oglądasz ulubiony serial lub program? To bardzo możliwe! Ich też ciekawią plotki i opery mydlane, tylko nigdy nie dadzą tego po sobie poznać, bo wydaje im się to "zbyt babskie".

4. Brakuje mu komplementów

W naszej kulturze utarło się, że to faceci powinni komplementować kobiety. Jednak oni też potrzebują pochwał od czasu do czasu i to nie tylko za to, że naprawili kran. Lubią, gdy ich ukochana docenia ich wygląd, nową koszulkę lub gadżet, w który aktualnie zainwestowali. Pamiętaj o tym, bo on sam prosić się nie będzie.

5. Lubi dzieci

Kobiety mają instynkt macierzyński, nic więc dziwnego, że rozpływamy się nad latającymi wokół nas bąbelkami. To nie znaczy, że facetów ten widok nie rusza! Większość z nich uważa dzieci za urocze i wcale się ich nie boi. Wręcz przeciwnie! Niekiedy to właśnie mężczyźni mają większą potrzebę posiadania dziecka niż ich partnerki. 

6. Nie wie, co zrobiłaś z włosami

Może to bardzo powszechny przypadek, ale faceci naprawdę czasami nie widzą różnicy w naszej nowej fryzurze. Jeżeli zmiana jest radykalna - każdy to zauważy. Nie wymagaj jednak od niego, że zauważy podcięte końcówki, podczas gdy większość twoich koleżanek nawet może nie zwrócić na to uwagi. Jeżeli tego od niego wymagasz, nie przyzna ci się, że jest inaczej, choć będzie musiał cię okłamać.

7. On się boi

On naprawdę się boi. Faceci też mają swoje fobie, które mogą im towarzyszyć od małego. Boi się też o bardziej przyziemne rzeczy, takie jak utrata pracy i stabilności finansowej. Może się też obawiać, że straci ciebie. Pamiętaj, on też ma swoje uczucia i nie jest "twardzielem z kamienia".

Zobacz także: 5 etapów, przez które przechodzi każda para! A przynajmniej powinna

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!