Zamknij

5 rzeczy, które sprawiają, że każdy mężczyzna jest seksowny

10.01.2020 13:27
Przystojny mężczyzna w garniturze i ciemnych okularach siedzi na krześle
fot. Shutterstock

Niektórzy mężczyźni doskonale wiedzą, co zrobić, żeby uchodzić za seksownych. Te męskie atrybuty sprawiają, że kobietom miękną nogi! 

Jeszcze nie tak dawno "oznakami męskości" była kwadratowa szczęka i mięśnie. Im większa muskulatura, tym bardziej facet, wydawać by się mogło, ociekał testosteronem. Dziś jednak wiemy doskonale, że największe wrażenie na kobietach robią mężczyźni zadbani, którzy mają fajne stylizacje. Seksapilu facetom natomiast dodaje kilka elementów, nie tylko garderoby, dzięki którym potrafią zdobyć serce każdej kobiety. Jesteście ciekawi, co to takiego? Zobaczcie!

Zobacz także: Tej jednej rzeczy mężczyźni nienawidzą u kobiet. Niektóre z nas nie umieją bez tego żyć! 

Rzeczy, które sprawiają, że każdy mężczyzna jest seksowny

Niektóre męskie atrybuty zdecydowanie sprawiają, że kobietom miękną nogi. Zobaczcie, jakie!

1. Garnitur

Oczywiście nikt nie chodzi w garniturze non stop, ale to właśnie sprawia, że jest on tak wyjątkowy. Ten strój zdecydowanie dodaje każdemu facetowi testosteronu. Z resztą nie oszukujmy się, żadna z nas nie potrzebuje chłopca w szerokiej bluzie. Wręcz przeciwnie, poszukujemy prawdziwego mężczyzny, a garnitur to jego najlepszy atrybut.

2. Koszula z podwiniętymi rękawami

Jeżeli wolisz bardziej sportowe stylizacje, do jeansów postaw na koszulę, a w niej podwinięte rękawy. To sprawi, że będziesz prezentował się gustownie i na pewno spodobasz się niejednej kobiecie. Lubimy bowiem mężczyzn w casualowych stylizacjach, gdy łączą elegancję ze sportową nowoczesnością.

Zobacz także: 4 cechy kobiecego wyglądu, których faceci nie lubią najbardziej!

3. Skórzana kurtka

To chyba działa w obie strony. Skóra kojarzy się z erotyzmem, nic więc dziwnego, że podobają nam się ludzie w skórzanych ubraniach. I tak skórzana kurtka dodaje kobietom pazura, a mężczyznom nadaje charakteru. Zwłaszcza, jeżeli łączymy z kurę z kolejnym atrybutem...

4. Motocykl

... czyli motocyklem. Samochody są super, ale to motor właśnie sprawia, że jesteś bardziej seksowny. Podjeżdżając po swoją wybrankę taką maszyną, możesz być pewien, że się jej spodobasz. 

5. Nisko opuszczone spodnie

Ostatnim elementem, który sprawia, że mężczyźni są seksowni są nisko opuszczone spodnie. Oby tylko nie były szerokie w kroku! Chodzi raczej o opięte jeansy, delikatnie opuszczone na biodrach. Najlepiej, jeśli do tego jesteś przy swojej wybrance bez koszulki. Tą stylizacją na pewno podbijesz jej serce.

Zobacz także: Rozwiąż test i sprawdź, czy twój związek jest zdrowy, czy powinniście się rozstać

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?