Zamknij

5 rzeczy, dzięki którym zdobędziesz faceta. Robisz je podświadomie

10.11.2020 15:51
Zakochana para całuje się
fot. Shutterstock

Kobiety mają swoje sposoby na to, żeby spodobać się mężczyznom. Okazuje się, że czasami też podświadomie robią rzeczy, które kręcą facetów.

Związki damsko-męskie często oparte są na instynkcie. Choć wraz z doświadczeniem pozyskujemy też pewne umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie zdobyć osobę, która nam się podoba, niektórych rzeczy nie musimy się uczyć. Okazuje się, że kobiety potrafią podbić umysł i serce wymarzonego mężczyzny zupełnie podświadomie. Są pewne, oczywiste dla wielu z nas rzeczy, a to właśnie one sprawiają, że facet zaczyna wariować na naszym punkcie. Warto zdać sobie z nich sprawę, żeby częściej robić je w jego towarzystwie.

Zobacz także: Chcesz, żeby twój związek przetrwał? 7 rzeczy, które powinnaś zrobić po kłótni

Rzeczy, które podobają się facetom w kobietach. Robimy je podświadomie

Nie ma złotej zasady, która sprawia, że wpadamy komuś w oko. Do tego potrzebna jest chemia, która nie wytwarza się w każdej relacji. Kobiety potrafią jednak sprawić, że facet traci dla nich głowę i robią to zupełnie nieświadomie! 

Być może to pierwotny instynkt, a może po prostu fakt, że są to kwestie dla nas oczywiste - portal Yourtango.com podaje, że to właśnie dzięki tym 5 rzeczom jesteśmy w stanie zdobyć każdego mężczyznę!

1. Dobrze wiesz, w co się ubrać

Często zdarza się, że zaczynamy marudzić, gdy próbujemy się zdecydować, w co się ubrać. A faceci bardzo tego nie lubią! Jeżeli zatem jesteś kobietą, która doskonale wie, czego chce, a już na pewno wiem, co założy na kolację z ukochanym, on z pewnością to doceni. 

2. Nie masz obsesji na punkcie zdrowego stylu życia

Wszyscy wiemy doskonale, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Niektórzy jednak popadają w przesadę, jeżeli chodzi o zdrowy styl życia. Możesz "zarazić" swojego partnera pysznymi i zdrowymi posiłkami lub pasją do biegania, ale nie zmuszaj go do niej, gdy nie ma na to ochoty. Jeżeli jesteś fit, ale nie masz na tym punkcie obsesji, on od razu to dostrzeże. 

3. Pozostawiasz mu przestrzeń w związku

Wolność faceci cenią sobie najbardziej. Dlatego zawsze docenią partnerkę, która potrafi pozostawić mu jej namiastkę w związku. On musi czuć, że dajesz mu przestrzeń. Mężczyźni nie lubią, gdy ich ukochana zaczyna ich przytłaczać. Gdy tak się dzieje, uciekają, gdzie pieprz rośnie. 

4. Wiesz, jak reagować na jego żarty

Twój uśmiech, wywołany jego żartem, zawsze jest dla niego najlepszą nagrodą. Nie dziw się więc, że docenia to zwłaszcza wtedy, gdy zaczynasz reagować na jego słowa spontanicznie. Mężczyźni uwielbiają radosne kobiety. I to, że potrafią je rozśmieszyć. 

5. Masz swoje pasje i przyjaciół

Ten punkt w zasadzie można by było połączyć z pozostawianiem przestrzeni w związku. Jest jednak bardzo istotny. Gdy mężczyzna już na początku relacji dostrzega, że masz swoje hobby oraz gromadkę oddanych przyjaciół, wie doskonale, że uszanujesz też jego bliskich i pasje. A wzajemne motywowanie się i dopingowanie to przepis na udany związek.

Zobacz także: Bodystocking to nowy trend, który podkręci atmosferę w sypialni. Odważysz się na niego? 

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!