Zamknij
Angelina Jolie w złotej sukni i Brad Pitt w smokingu i muszce na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
  • Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt
  • Amber Heard i Johnny Depp Amber Heard i Johnny Depp
  • Mel Gibson i Robyn Moore Mel Gibson i Robyn Moore
  • 10 Zobacz
fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Rozwód nie należy do rzeczy przyjemnych, a w wielu przypadkach również tanich. Te gwiazdy wydały fortunę na rozstanie z partnerami.

Rozstania bywają trudne. Zwłaszcza gdy jesteśmy po ślubie i zerwanie jest jednoznaczne z rozwodem. Wówczas trzeba spełnić wiele formalności, ale też często podzielić się posiadanym majątkiem z byłym partnerem. W dużej mierze dotyka to gwiazd, których stany kont przyprawiają o zawrót głowy. Nic więc dziwnego, że również ich rozwody są bardzo kosztowne. Te znane osoby wydały miliony na rozstania z partnerami. Tylko zobaczcie, kto musiał pozbyć się dużej części swojego majątku na rzecz byłego małżonka. 

Rozwody gwiazd: te znane osoby wydały fortunę na rozstanie

Niektóre z kwot, które gwiazdy wydały na rozwód, są podane do publicznej wiadomości. Inne istnieją zaledwie w domysłach po podliczeniu majątku każdej z tych gwiazd. Jedno jest pewne, żaden z tych rozwodów nie należał do tanich.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się w 2019 roku. Do dziś jednak toczą batalię o prawa do opieki nad dziećmi oraz podział majątku. Zdaniem ekspertów ich rozwód będzie jednym z najkosztowniejszych w całej historii Hollywood. 

Podobnie jest w przypadku Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Ta dwójka nie potrafi dojść do porozumienia i od wielu miesięcy toczy ze sobą batalię sądową. Według informacji podanych przez media, do podziału mają majątek wart 400 mln dolarów. 

W niektórych przypadkach w grę wchodzą miliardy. Sami zobaczcie, które gwiazdy wydały fortunę na swój rozwód. 

Zobacz także: Te gwiazdy chciały unieważnić ślub kościelny. Nie wszystkim się to udało

loader