Zamknij
Jennifer Aniston w białej sukience i wpatrzony w nią Brad Pitt w czarnym smokingu na czerwonym dywanie w Cannes
  • Angelina Jolie i Brad Pitt
  • Jennifer Aniston i Brad Pitt
  • Britney Spears i Jutin Timberlake
  • 15 Zobacz
fot. Abaca/EAST NEWS

Niektóre pary cieszą się ogromną sympatią fanów. Tak było też z tymi gwiazdami. Nic więc dziwnego, że ich rozstania zakończyły się rozpaczą ludzi na całym świecie. 

Młodzi, piękni, zakochani... Trudno się dziwić, że te pary cieszyły się uwielbieniem ludzi. Wszyscy kibicowali im do tego stopnia, że powstały nawet ich fankluby. "Brangelina", "Jelena", "Bennifer" to tylko jedne z wielu związków, które cieszyły się ogromną sympatią ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że po rozstaniu tych gwiazd pozostał wielki smutek i żal. Wiele osób do dziś ma nadzieję, że oni do siebie wrócą. Zobaczcie sami, jakie pary z show-biznesu cieszyły się aż takim zainteresowaniem.

Rozstania gwiazd, które zasmuciły fanów. Wszyscy im kibicowali

Jednym z najgłośniejszych rozwodów ostatnich lat jest oczywiście rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Choć mieli oni rzeszę fanów na całym świecie, byli także przeciwnicy "Brangeliny". Mowa oczywiście o tych, którzy aktora najchętniej widzieliby u boku Jennifer Aniston. 

Podobnie jest w przypadku Justina Biebera. Muzyk niedawno wziął ślub z Hailey Baldwin. Wielu ludzi uwielbia tę parę. Jest jednak też duże grono osób, którym ich ceremonia zrujnowała ostatnie nadzieje na powrót Justina do Seleny Gomez. 

Pamiętacie czasy, gdy Britney Spears i Justin Timberlake byli parą? Ta dwójka bardzo do siebie pasowała. I choć obecna żona muzyka, Jessica Biel, cieszy się ogromną sympatią, wciąż są tacy, którzy wspominają jego wcześniejszą relację z łezką w oku. 

Takich par na przełomie lat było naprawdę sporo. Przedstawiamy je w naszej galerii. Za którą z nich wy tęsknicie najbardziej? 

Zobacz także: Najgłośniejsze rozstania polskich gwiazd. Te związki zakończyły się z hukiem

loader