Zamknij

Tak wyglądały pierwsze randki Majdanów. Te spotkania wymagały nie lada pomysłowości

27.10.2021 11:54
Rozenek i Majdan musieli się ukrywać. Tak wyglądały ich pierwsze randki
fot. Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Początki ich związku nie były jednak łatwe.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się w 2013 roku. Niemal od początku między nimi iskrzyło, ale pierwsze spotkania pary nie należały do najłatwiejszych. W związku z tym, że oboje byli niezwykle popularni, media śledziły każdy ich krok. Właśnie dlatego musieli wykazać się nie lada kreatywnością podczas pierwszych randek. Radosław Majdan jakiś czas temu zdradził, jak wyglądały te spotkania. Ta historia dziś wywołuje uśmiechy na ich twarzach, ale w tamtej chwili z pewnością nie była dla nich zabawna. 

Zobacz także:  Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

Rozenek i Majdan musieli się ukrywać. Tak wyglądały ich pierwsze randki

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan dziś są szczęśliwym małżeństwem. Doczekali się synka Henryka i wspólnie wychowują dzieci "Perfekcyjnej" z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Początki ich związku nie należały jednak do najłatwiejszych. 

Poznali się na planie filmu "Mój Biegun". Małgosia od razu wpadła Radosławowi w oko i to z wzajemnością. Okazuje się, że połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. 

On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: "Radosław, nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem", a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka" - zdradziła Rozenek w programie "Kobiecym okiem". 

Radosław zdobył wtedy numer telefonu do Małgosi. Następnie umówił się z nią na randkę. Żadne z ich pierwszych spotkań nie należało jednak do najłatwiejszych. Media śledziły każdy ich krok, a oni przez jakiś czas chcieli pozostawić tę relację w tajemnicy. 

Zaczęły się pojawiać spekulacje, czy coś nas łączy. Do Małgosi co chwilę ktoś dzwonił i pytał ze zdziwieniem, czy to prawda. Umawialiśmy się więc w parku, koleżanka przywoziła Małgorzatę, otwierałem drzwi mojego samochodu, ona wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu. Dopiero tam na spokojnie wychodziła z auta. Pod oknami naszych mieszkań stali paparazzi, więc przez dwa miesiące spotykaliśmy się przy zasłoniętych zasłonach - opowiedział Radosław w rozmowie z portalem plejada.pl.

Rok później para się zaręczyła i oficjalnie potwierdziła doniesienia o swoim związku.

Zobacz także:  Te znane pary rozpadły się, ale wspólnie wychowują dzieci. To rodzice na medal

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan - historia związku

Radosław oświadczył się Małgosi w Boże Narodzenie 2014 roku. Zrobił to w otoczeniu jej najbliższych - rodziców i synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. 

Na ślub czekali niecałe 2 lata. Ceremonia odbyła się we wrześniu 2016 roku. Na weselu nie zabrakło oczywiście znanych osobistości. Małgosia i Radosław wspólnie zajęli się wychowywaniem Tadeusza i Stanisława. W 2020 roku na świat przyszedł ich synek Henryk. 

Zobacz także:  Jak wyglądał związek królowej i Filipa? Wspominamy ich historię i poruszające słowa Elżbiety II o mężu

Źródło: plejada.pl/jastrzabpost.pl