Zamknij

Kobiety wskazały 3 słowa, których faceci nadużywają na randkach. Psują tym dobre wrażenie

30.11.2020 13:56

Niektórzy mężczyźni nadużywają pewnych słów, co może wydać się rażące podczas randki. Kobiety wskazały, jakie wyrazy padają najczęściej.

Zniesmaczona kobieta na randce
fot. Shutterstock

Randki są po to, żebyśmy mogli lepiej poznać potencjalnego partnera, ale też samemu zaprezentować się z jak najlepszej strony. Niestety, choćbyśmy nie wiem, jak się starali, podświadomie możemy powiedzieć coś, co zepsuje całe dobre pierwsze wrażenie. Okazuje się, że absolutnymi mistrzami pod tym względem są panowie. Kobiety wskazały, jakie słowa są nadużywane przez facetów podczas randek. To właśnie te wyrazy sprawiają, że nie chcą się więcej z nimi umówić.

Zobacz także: Kobiety, które przerażają mężczyzn na pierwszej randce. Kolejnej na pewno nie będzie

Randki: faceci nadużywają tych słów. Psują tym dobre wrażenie

Wydawać się może, że randka jest czymś przyjemnym. Teoretycznie powinno tak być. W praktyce jednak wychodzi różnie. 

Oczywiście może się zdarzyć, że randka jest nieudana, ponieważ po prostu jesteśmy niedopasowani. Są jednak też sytuacje, gdy wszystko układa się bardzo dobrze do momentu, gdy on po prostu nie wypowiada okropnych słów. I nie chodzi od razu o przekleństwa, choć one też potrafią popsuć spotkanie.

Portal Yourtango.com zebrał wypowiedzi różnych kobiet na temat ich nieudanych randek. Okazuje się, że zawiniły 3 słowa, których użyli faceci, z którymi się spotkały. Oto one:

1. "Co tam?"

Nawet jeżeli ma dobre intencje i to pytanie ma na celu wyciągnąć od ciebie jak najwięcej informacji, dzięki którym będzie mógł cię poznać, warto je zadać nieco subtelnej. W mniemaniu kobiet "co tam" rzucone tak po prostu może dać poczucie, że jesteś dla niego obojętna. 

2. "Hej, ziomuś"

Być może chce być fajny, ale mu to nie wychodzi. Ziomuś, naprawdę? Jest to określenie, które powinien stosować przy swoich kolegach, a nie zwracając się do kobiety, którą jest zainteresowany. Jeżeli ty mu nie zwrócisz na to uwagi, będzie zachowywał się jak mały chłopiec również na kolejnych randkach. 

3. Przekleństwa

No dobrze, nikt nie lubi, gdy rzuca się przy nim mięsem. Można to zrozumieć, gdy człowiek jest zdenerwowany. Ale randka chyba nie należy do tych najbardziej stresujących sytuacji w życiu, a już na pewno nie w negatywnym kontekście. Przekleństwa są zbyteczne. 

Wam też zdarzyło się usłyszeć coś takiego na randce? Musimy przyznać, że wówczas może pozostać prawdziwy niesmak.

Zobacz także: 3 typy kobiecych sylwetek, które podobają się facetom. Nie mogą się im oprzeć

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!