Zamknij

Jakiego koloru jest serduszko, które wysyłasz ukochanemu? To zdradzi prawdę o waszym związku!

20.10.2020 12:18

Jaki kolor ma serduszko, które wysyłasz swojemu partnerowi w wiadomościach? To zdradzi całą prawdę o waszym związku!

Zakochana para wysyła wiadomość przez telefon
fot. Shutterstock

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęcamy niewerbalnym znakom, które znaleźć możemy w sieci. W dobie komunikacji przez internet, wszelkiego rodzaju emoji zastąpiły nam uśmiechy oraz gesty. Często zdarza się, że wyślemy komuś nawet serduszko. Zazwyczaj oczywiście przesyłamy jej osobie, którą kochamy i na której nam zależy. I tu pojawia się najważniejsze pytanie - jaki jest kolor serduszka, które wysyłasz ukochanemu? Okazuje się, że właśnie to może powiedzieć wam całą prawdę na temat waszej relacji. Sprawdźcie to!

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? Ten psychotest zdradzi, jaka jesteś w związku! 

Psychotest: kolor emoji serduszka zdradza prawdę o waszym związku

Kolor serduszka, które wysyłasz ukochanemu, zdradza o waszym związku więcej niż tysiąc słów!

Zobacz także

Jaki kolor ma serduszko, które wysyłasz zazwyczaj?

Czerwone serduszko

Na początku związku może wskazywać, że jeszcze nie jesteście siebie pewni, ale widzicie nadzieję w tej relacji. Im dalej w las, tym czerwone serduszka są bardziej oklepane. Pokazują, że waszym związkiem rządzi już przede wszystkim przyzwyczajenie. Rzadko kiedy dajecie się ponieść spontaniczności i romantyzmowi.

Pomarańczowe serduszko

Daleko wam do poważnej relacji. Pomarańczowy kolor z reguły wysyłają osoby, które traktują związek jak przygodę i nie chcą się jeszcze deklarować na nic poważnego. Jest blisko czerwonego serca, symbolizującego przywiązanie, jednak wciąż daleko od jakichkolwiek deklaracji uczuć. 

Żółte serduszko

Wasz związek jest oparty na przyjaźni. Ufacie sobie i macie świadomość, że zawsze możecie na siebie liczyć. Wasz związek jest stabilny i gotowy na kolejne kroki. Niezależnie od tego, czy planujecie ślub, czy może już dzieci - razem jesteście w stanie góry przenosić. 

Zielone serduszko

Osoba, która wysyła serce w tym kolorze, lubi dominować. Stawia się na wygranej pozycji w związku i zawsze jej musi być na wierzchu. Jeżeli zatem w waszej rozmowie pojawia się zielone serce, zastanówcie się oboje nad tym, czy może nie warto ustawić pewnych kompromisów, jeżeli planujecie wspólną przyszłość. Inaczej nawzajem się zamęczycie. 

Niebieskie serduszko

Niebieskie serce jest bardziej oficjalne niż osobiste. Dlatego, jeżeli partner ci je wysyła, możesz być pewien, że jest zbyt skryty na ukazywanie swoich uczuć lub wasz związek jego zdaniem nie wkroczył jeszcze na kolejny poziom. Niebieskie serce oznacza, że potrzebujecie czasu lub po prostu nie jesteście sobie pisani. 

Fioletowe serduszko

Fioletowe serce to bezwstydne serce. Co to oznacza? Jesteście na siebie napaleni! Uwielbiacie uprawiać razem seks i przede wszystkim intymność was łączy. Nie oznacza to jednak, że między wami nie ma uczuć. Po prostu macie skonkretyzowane własne priorytety. 

Czarne serduszko

Czarne serce, wbrew pozorom, kojarzy się bardzo dobrze. To serce, które wysyłamy osobom, którym ufamy i z którymi czujemy się dobrze. Niekiedy ironiczne, w większości sytuacji jest symbolem swobody, jaką czujecie przy sobie. Wasza relacja jest oparta na przyjaźni i lepiej już być nie może! 

Białe serduszko

Białe serce oznacza, że zawsze możecie na siebie liczyć. Niezależnie od sytuacji, zawsze będziecie obok. Nawet po kłótni lub rozstaniu, jeżeli wysyłasz białe serce, dajesz ukochanej osobie znak, że może do ciebie zadzwonić w nocy o północy, gdy tylko będzie potrzebować twojej pomocy. 

Brązowe serduszko

Podobnie jest z brązowym serduszkiem. Tym razem jednak nie chodzi o samą chęć niesienia pomocy, co wyrażenie wsparcia. Jeżeli zatem wysyłasz komuś brązowe serduszko, to może być dla niego znakiem, że się z nim zgadzasz i zawsze może ci się wyżalić, a ty nie będziesz go oceniać. 

Dwa różowe serduszka

Są jeszcze dwa różowe serduszka, które także są dość popularną "emotką". Oznaczają ekscytację z powodu rozmowy z kimś i jednocześnie pokazują, że wariujesz na punkcie tej osoby. Zazwyczaj pojawiają się na początku relacji, jednak również później partnerzy wysyłają je w wyjątkowych okolicznościach. 

Różowe serduszko z dodatkami 

Wszelkiego rodzaju serduszka z tłem, serduszka jak wykrzykniki lub z kokardką to iście flirciarskie sposoby komunikacji. Jeżeli jesteście na początku relacji, to naturalne. Jeżeli wasz związek ma już dłuższy staż, tylko pozazdrościć! 

Zobacz także: 7 zmian, które zachodzą w mózgu człowieka, gdy ten się zakochuje. Niektóre są niepokojące!

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!