Przyłapała chłopaka na zdradzie. Wszystko nagrała kamera

28.06.2022 09:08

Pewna tiktokerka podzieliła się z obserwatorami smutną historią ze swojego życia. Jakiś czas temu kobieta dowiedziała się, że ukochany ją zdradza. W odkryciu prawdy pomogła jej kamera zamontowana w ich domu.

Przyłapała chłopaka na zdradzie. Wszystko nagrała kamera
fot. SHUTTERSTOCK

Zdrada to jedna z częstych przyczyn rozpadu związków. I choć czasem zdarzają się sytuacje, w których partnerzy otwarcie przyznają, że w ich życiu pojawiła się osoba trzecia, to niektórzy jednak wolą przemilczeć ten niewygodny dla nich temat. Wtedy najczęściej zainteresowany/zainteresowana o romansie ukochanego czy ukochanej dowiaduje się zupełnie przez przypadek. Tak też było u pewnej tiktokerki. W odkryciu prawdy pomogła jej domowa kamera.

Zobacz także: Zemściła się na zdradzającym ją mężczyźnie. Internauci twierdzą, że przesadziła

Przyłapała chłopaka na zdradzie. Wszystko nagrała kamera

Chelsea Boe postanowiła podzielić się smutną historią ze swojego życia. Tiktokerka pracuje w siłach powietrznych, więc często nie ma jej w domu. Gdy jakiś czas temu dowiedziała się, co partner robi pod jej nieobecność, była w szoku.

Kobieta zarówno w mieszkaniu, jak i przed wejściem ma zamontowane kamery. To właśnie one pomogły jej odkryć prawdę. Na fragmentach nagrania, które zamieściła na swoim profilu na TikToku, widać mężczyznę stojącego przed drzwiami wejściowymi. Kobieta wyjaśniła, że był on ze swoją kochanką, która spokojnie czekała w samochodzie. W międzyczasie jej już ekspartner wszedł do domu i odwrócił kamerę zamontowaną w salonie tak, by nie można było zobaczyć tego, co dzieje się w sypialni. 

W nocy kochance jej chłopaka zachciało się pić. Prawdopodobnie bez wiedzy mężczyzny naga poszła do salonu po szklankę wody. Dziewczyna nie wiedziała jednak, że jedna z kamer skierowana jest dokładnie w jej kierunku...

Odkryła, że zdradza ją chłopak. Internauci nie mają dla niego litości

Nagranie tiktokerki, na którym pokazała, w jaki sposób udało jej się odkryć prawdę, stało się hitem internetu. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 22,4 mln razy. Internauci nie mają litości dla jej ekspartnera. Niektórzy nawet w komentarzach zadeklarowali, że bardzo chętnie pomogą jej się na nim zemścić. Wiele osób napisało też, że kobieta zasługuje na kogoś lepszego.

Zobacz także: Przespała się z mężczyzną, a potem dowiedziała się, że jest żonaty. Postanowiła się zemścić

loader
Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
8 Zobacz galerię
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

RadioZET.pl