Zamknij

Problem, przez który byłe dziewczyny zerwały z Harrym. Teraz zmaga się z nim Meghan

02.06.2021 09:55
Powód, przez który byłe dziewczyny zerwały z księciem Harrym - zmaga się z nim Meghan
fot. SplashNews.com/East News

Zanim książę Harry poznał Meghan Markle, spotykał się z różnymi dziewczynami. Większość z nich zerwała z nim z jednego powodu.

Choć wszystkim wydaje się, że życie księcia jest usłane różami, Harry wiele razy przekonał się, że nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza gdy każda wybranka jego serca pojawiała się na świeczniku. Młodszy syn Diany i Karola spotykał się z różnymi kobietami. Przed Meghan Markle był w dwóch poważnych związkach - z Chelsy Davy oraz Cressidą Bonas. Obie rozstały się z nim z jednego powodu. Okazuje się, że z tym uciążliwym problemem niemal od początku relacji z Harrym musi mierzyć się także Meghan.

Zobacz także: Książę Harry przed Meghan miał wiele dziewczyn. Jedna z nich miała zająć jej miejsce

Przez to byłe dziewczyny zerwały z Harrym. Meghan też ma z tym problem

Rodzina królewska nieustannie jest na świeczniku. Z tym muszą się liczyć wszyscy, którzy do niej dołączają. Jak podaje portal marieclaire.com, właśnie to od małego było największym problemem synów Diany i Karola.

Zanim Harry poznał Meghan, był w dwóch poważnych relacjach. Z Chelsy Davy zaczął spotykać się jako nastolatek. Byli parą aż przez 7 lat. Spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, jednak dziewczyna nie wytrzymała presji związanej z przynależnością do rodziny królewskiej. Gdy przed weselem Kate i Williama zobaczyła, jak media traktują przyszłą księżną, stwierdziła, że nie jest w stanie tego udźwignąć. 

Tak, to było trudne. To było takie przytłaczające, naprawdę przerażające i niekomfortowe. Nie mogłam sobie z tym poradzić. Byłam młoda, starałam się być normalnym dzieckiem i to było straszne - powiedziała po rozstaniu z Harrym w rozmowie z magazynem "Times". 

Podobnie było z Cressidą Bonas, która umawiała się z Harrym przez dwa lata. Również ona rozstała się z księciem, gdy zobaczyła, w jaki sposób prasa traktuje Kate. Nie chciała przechodzić przez to samo. 

Katie Nicholl napisała biografię księcia Harry'ego, w której również odniosła się do tych sytuacji. 

Dwa razy miał złamane serce, ponieważ kobiety, w których się zakochał, nie chciały dzielić z nim świata, w jakim się urodził - podsumowała.

Jak teraz widzimy, również Meghan musiała zmierzyć się z tym problemem. I choć zdecydowała się związać z Harrym, ostatecznie oboje nie wytrzymali presji mediów. 

Zobacz także: Ten ślub był przełomowy dla rodziny królewskiej. Harry i Meghan zmienili bieg historii

Meghan i Harry - historia związku

Harry i Meghan poznali się w 2016 roku. Swoją relację długo utrzymywali w tajemnicy. Nawet ich pierwsze randki były nietypowe - odbywały się bowiem incognito. 

W listopadzie 2017 roku oficjalnie ogłoszono zaręczyny pary. Ich ślub odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Rok później przyszedł na świat ich syn Archie, a na początku 2020 roku para ogłosiła, że rezygnuje z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. 

Zobacz także: Bukiet ślubny Meghan Markle miał ukryte znaczenie. Oddała nim hołd księżnej Dianie

W ostatnich latach sporo znanych par zaskoczyło nas swoimi... rozstaniami. O tych zerwaniach było najgłośniej.

Źródło: Marieclaire.com