Zamknij

Przespała się z mężczyzną, a potem dowiedziała się, że jest żonaty. Postanowiła się zemścić

20.06.2022 11:08

Nigdy nie wiadomo, z kim umawiamy się przez internet. Niestety ta kobieta przekonała się o tym zbyt późno. Postanowiła się zemścić.

Przespała się z mężczyzną, a potem dowiedziała się, że jest żonaty. Zemściła się
fot. Shutterstock

Ludzie coraz częściej szukają miłości przez internet. Niestety przez to zdarza się, że doznają rozczarowania. Spotkanie w realu często bowiem odbiega od oczekiwań. Nie wiemy też, kto tak naprawdę kryje się po drugiej stronie sieci. Ta tiktokerka boleśnie się o tym przekonała. Poszła na spotkanie z mężczyzną, z którym połączyła ją aplikacja randkowa. Wieczór układał się bardzo miło i zakończył się w sypialni tego faceta. Właśnie w jego domu kobieta znalazła wskazówki dotyczące tego, z kim tak naprawdę ma do czynienia.

Zobacz także: Narzeczona zdradziła go tuż przed ślubem. Zemścił się, trafiając w czuły punkt

Przespała się z mężczyzną, a potem dowiedziała się, że jest żonaty

Zdarza się, że błyskawicznie zaczynamy nadawać z drugą osobą na tych samych falach. Gdy rozmowy przez internet, a następnie randka układają się dobrze, ludzie często pogłębiają swoją relację w sypialni. Ta tiktokerka również się na to zdecydowała. Problem pojawił się po tym, jak wylądowała w łóżku z mężczyzną, z którym się spotkała.

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @inkedhaley. Kobiecie przytrafiła się nieprzyjemna sytuacja, przed którą przestrzega inne internautki. 

Przyjechałam, wszystko szło dobrze, byliśmy w salonie, rozmawialiśmy i rozmawialiśmy, a potem przenieśliśmy się do sypialni. Po tych wszystkich rzeczach w sypialni spytałam: "Czy będziesz miał coś przeciwko, jeśli skorzystam z twojej łazienki?" - mówi tiktokerka. 

Choć mężczyzna miał lekkie obiekcje, ostatecznie się zgodził. Tam tiktokerka odkryła dowody na to, że mężczyzna, z którym się przespała, jest oszustem. 

Zobacz także: Narzeczony zdradził ją z najlepszą przyjaciółką. Postanowiła się zemścić

Zemściła się na oszukującym mężczyźnie

Tiktokerka znalazła w łazience dwie szczoteczki do zębów, z czego jedna była różowa. Oprócz tego odkryła wiele produktów do stylizacji włosów, co wydało jej się dziwne, ponieważ mężczyzna, z którym się spotkała, był łysy. Postanowiła to wyjaśnić. 

Gdy wróciłam, zapytałam: "Hej, mam do ciebie pytanie, czy jesteś w związku?". A on na to: "Tak, przepraszam, powinienem ci powiedzieć, że jestem żonaty".

Tiktokerka była wściekła, ponieważ ma zasadę, że nie umawia się z "zajętymi" facetami. Dodatkowo oliwy do ognia dolał SMS, którego mężczyzna wysłał jej, gdy już wyszła z jego domu. Prosił w nim, żeby nic nikomu nie mówiła na temat tej sytuacji. Ona wówczas wpadła na pomysł, w jaki sposób może się na nim zemścić.

Następnego dnia ponownie odwiedziła dom tego faceta, gdzie natknęła się na jego żonę. Powiedziała jej o wszystkim. Kobieta była w szoku, ale ostatecznie podziękowała jej za szczerość. A co wy zrobilibyście na miejscu tej tiktokerki? 

Zobacz także: Poradziła przyjaciółce, by związała się ze starszym mężczyzną. Ta zaczęła romansować z jej ojcem

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk/TikTok