Zamknij

Przed randką przypadkowo wysłał jej wiadomość napisaną do kolegi. Treść oburzyła internautów

02.03.2022 12:04

Pewna tiktokerka umówiła się na randkę z mężczyzną, którego poznała przez internet. Niedługo przed ich pierwszym spotkaniem przypadkowo dostała od niego wiadomość, którą napisał do swojego kolegi. Jej treść wprawiła w osłupienie miliony osób.

Przed randką przypadkowo wysłał jej wiadomość napisaną do kolegi. Treść oburzyła internautów
fot. SHUTTERSTOCK

Zapewne większość z nas choć raz miała sytuację, w której omyłkowo otrzymała wiadomość napisaną zupełnie do kogoś innego. Przeważnie czytamy ją i widząc, że nie jest adresowana do nas, przestajemy zaprzątać sobie nią głowę. Inaczej jest w przypadku, gdy jej treść dotyczy nas samych. Ostatnio spotkało to Samanthę Rose. Kobieta podzieliła się swoją historią na TikToku, a jej nagranie natychmiast stało się viralem.

Zobacz także: Nie chciał się z nią więcej spotykać. Jako argument wymienił całą listę jej wad

Przed randką przypadkowo wysłał jej wiadomość napisaną do kolegi

Historię Samanthy Rose przytoczył portal wp.pl. Tiktokerka przez kilka dni pisała z mężczyzną, którego poznała na portalu randkowym. Nie tylko ona, ale i Jake wydawał się być niezwykle zainteresowany nową znajomością. Mówił kobiecie, że jest bardzo piękna i że nie może doczekać się ich pierwszego spotkania. 

Niedługo przed randką Samantha otrzymała od niego wiadomość. Szybko spostrzegła, że jest ona zaadresowana zupełnie do kogoś innego - prawdopodobnie do jednego z przyjaciół mężczyzny. Jake wysłał tiktokerce jej zdjęcie w stroju kąpielowym, a pod nim zamieścił niepochlebny komentarz dotyczący jej wyglądu.

Nie, bracie, ona jest solidną czwórką i zapewniam, że pozostanie na niskim poziomie, ale rozpaczliwe czasy wymagają desperackich środków, a desperaci nie mogą wybrzydzać. Ma fajny biust i myślę, że łatwo ją "zaliczę" - brzmiała treść wiadomości.

Dostała wiadomość, którą napisał do kolegi. Jej treść oburzyła internautów

Jake dość szybko zorientował się, że wiadomość zaadresowana do jego kolegi trafiła do Samanthy. Napisał kobiecie, że bardzo ją przeprasza i że wysłał ją zupełnie przypadkowo. Jego przyznanie się do winy jednak nie pomogło. Oburzona influencerka postanowiła udostępnić rozmowę z chłopakiem na swoim profilu na TikToku.

Nagranie zostało opublikowane zaledwie kilka dni temu, a już obejrzano je ponad 11 milionów razy. Internauci wspierają kobietę. Piszą jej, że wygląda pięknie i nie powinna przejmować się opinią jednego mężczyzny. 

A wy dostaliście kiedyś wiadomość, która była zaadresowana do kogoś innego?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/wp.pl