Zamknij

Chciała poderwać sąsiada i postanowiła mu się oświadczyć. "To materiał na film romantyczny"

30.08.2021 12:31

Ta tiktokerka zakochała się w swoim sąsiedzie. Postanowiła zrobić wszystko, żeby go poderwać. Swoją historię przedstawiła w jednym z filmików.

Próbowała poderwać sąsiada i postanowiła mu się oświadczyć. Teraz są parą
fot. Shutterstock

Kobiety często czekają, aż to mężczyzna wykona pierwszy krok. Niekiedy w związku z tym tracą okazję na poderwanie faceta, który naprawdę im się podoba. Ta tiktokerka postanowiła nie marnować sytuacji i wziąć sprawy w swoje ręce. Zwłaszcza że jej wybranek na początku nawet nie wiedział o jej istnieniu, choć w rzeczywistości byli sąsiadami. Gdy tylko chłopak wpadł jej w oko, postanowiła zrobić wszystko, żeby się w niej zakochał. Nie uwierzycie, na jakie kroki się zdecydowała.

Zobacz także: Skomentowała przystojniakowi post na TikToku, a on przeleciał do niej 1000 km. Dziś są parą

Chciała poderwać sąsiada, a on nie wiedział o jej istnieniu

Portal dailymail.co.uk przytoczył historię 20-letniej Franceski Burrin. To studentka z Liverpoolu, której serce zabiło szybciej, gdy pewnego dnia zobaczyła przez okno wysportowanego mężczyznę. 

21-letni Joe Pearce okazał się być jej sąsiadem. Niemal każdego dnia grał z kolegami w rugby pod jej oknem. Francesca postanowiła, że nie będzie tracić czasu i zacznie działać jak najszybciej, żeby go zdobyć. 

Tym samym 20-latka rozpoczęła prawdziwe podchody. Wyrzucała przez okno miłosne liściki, powiesiła kartkę z nazwą swojego konta na Snapchacie, a nawet... postanowiła mu się oświadczyć. Oczywiście w żartach wysłała papierowy samolot z napisem: "Wyjdź za mnie". 

Joe na początku był niewzruszony, ale ostatecznie dziewczyna go zauroczyła. Napisał do niej na Snapchacie i wirtualnie rozmawiali przez około 2 miesiące. Dopiero potem umówili się na drinka, ale... ze znajomymi. Niedługo później byli już parą. 

Zobacz także: Była w szoku, gdy zobaczyła, z kim połączyła ją aplikacja randkowa. Każdy by się zdziwił

Postanowiła poderwać przystojnego sąsiada. Swoją historię przedstawiła na TikToku

Francesca swoją historią podzieliła się na TikToku. Jej filmik zyskał popularność na całym świecie i ma ponad 2,5 mln wyświetleń. 

Kiedy opowiadam ludziom, jak się poznaliśmy, nie mogą w to uwierzyć, ponieważ w dzisiejszych czasach jedyną drogą jest Tinder - powiedziała dziewczyna w rozmowie z "Daily Mail".  

Internauci są zachwyceni historią miłosną Franceski i Joego. 

To najsłodsza historia. 

 

Nie wierzę! Cieszę się z wami ludzie. 

 

To dobry materiał na film romantyczny - piszą tiktokerzy.

Zobaczcie nagranie Franceski. Jak wam podoba się ta historia? 

Zobacz także: Opublikowała na TikToku zdjęcie jedzenia. Okazało się, że to dowód zdrady jej partnera

loader

Źródło: dailymail.co.uk