Zamknij

Poszła na randkę. Mężczyzna po spotkaniu... wystawił jej rachunek

08.04.2022 15:41

Pewna kobieta odmówiła mężczyźnie kolejnej randki. Ten postanowił się "zemścić" i... wystawił jej rachunek za poprzednie spotkanie. Dziewczyna nie kryła zaskoczenia.

Poszła na randkę. Mężczyzna po spotkaniu wystawił jej rachunek
fot. SHUTTERSTOCK

Przebieg pierwszej randki może być różny. Zdarza się, że partnerzy od razu czują chemię i przysłowiowe motylki w brzuchu. Czasem jednak spotkanie nie wygląda tak, jak tego oczekujemy. Tak było też w przypadku pewnej kobiety, która uważała, że między nią a partnerem nie zaiskrzyło, dlatego odmówiła kolejnej randki. Tego obrotu spraw się nie spodziewała.

Zobacz także: Pokazała, jaką wiadomość dostała po randce. Internauci nie kryją oburzenia

Poszła na randkę. Mężczyzna po spotkaniu wystawił jej rachunek

Kobieta umówiła się na randkę z nowo poznanym mężczyzną. Spotkanie w kawiarni jednak nie przebiegło po jej myśli. Dlatego, gdy ten zaproponował kolejne wspólne wyjście, grzecznie odmówiła. Napisała mu, że miło spędziła z nim czas, ale nie poczuła chemii. Na koniec wiadomości życzyła mu przyjemnego wieczoru. 

Dziewczyna była pewna, że chłopak więcej się do niej nie odezwie. Nic bardziej mylnego. Mężczyzna postanowił nie dawać za wygraną i ponownie zaproponował kolejną randkę. Chciał, żeby jego wybranka dała mu jeszcze jedną szansę. 

Może ugotuję ci jutro obiad i zobaczymy, co się stanie? Jeśli nie poczujesz "iskry", dam ci spokój - zachęcał.

Kobieta napisała mu, że na pewno nie pójdzie do domu kogoś, kogo prawie nie zna. Na koniec dodała, że jest romantyczką i wierzy w pierwsze wrażenie. Dlatego życzy mu wszystkiego najlepszego, ale musi odmówić.

Rachunek za nieudaną randkę

Mężczyzna uważał, że skoro kobieta odmówiła kolejnego spotkania, powinna mu to zadośćuczynić. W związku z tym... wystawił jej rachunek.

W porządku. Możesz mi w takim razie oddać za kawę? Nie lubię marnować pieniędzy, wolę je przeznaczyć na randkę z kimś innym - napisał.

Kobieta nie mogła w to uwierzyć. Zaproponowała mężczyźnie, że zamiast oddawania mu 3,5 funta, przekaże je na wybraną przez niego organizację charytatywną, aby "dać mu szansę na odzyskanie przyzwoitości". Dodała, że może nawet podnieść stawkę do 5 funtów, aby pokryć jego podróż autobusem. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Chłopak jednak napisał, że woli sam zadecydować, na co przeznaczy pieniądze. W odpowiedzi wysłał jej swój numer konta bankowego.

A wy co uważacie o zachowaniu mężczyzny?

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk/wp.pl