Zamknij

Poszła na randkę. Gdy doszło do płacenia rachunku, była zażenowana postawą mężczyzny

14.04.2022 09:06

Pewna kobieta wybrała się na randkę. Nie przypuszczała jednak, że nowo poznany mężczyzna wprawi ją w takie zakłopotanie. "Nie będę kłamać, byłam upokorzona" - opisuje nieudane spotkanie w sieci.

Poszła na randkę. Gdy doszło do płacenia rachunku, była zażenowana postawą mężczyzny
fot. SHUTTERSTOCK

Przebieg kilku pierwszych randek może być różny. W końcu partnerzy dopiero się poznają i uczą się swoich zachowań. Zdarza się jednak, że ich sposób na życie czy nawyki mogą być tak różne od naszych, że nie będziemy umieli się dogadać. Tak też było w przypadku pewnej kobiety, która poszła na randkę do restauracji z nowo poznanym mężczyzną. Gdy doszło do płacenia rachunku, była zażenowana postawą partnera.

Zobacz także: Poszła na randkę. Mężczyzna po spotkaniu... wystawił jej rachunek

Poszła na randkę. Gdy doszło do płacenia rachunku, była zażenowana postawą mężczyzny

Jak podaje portal mirror.co.uk, kobieta opisała swoją nieudaną randkę na "Reddicie", popularnym forum internetowym. Jak twierdzi, pewnego dnia poszła z nowo poznanym mężczyzną do włoskiej restauracji. Spotkanie przebiegało pomyślnie aż do czasu, gdy doszło do płacenia rachunku. Wówczas jej partner powiedział, że nie zamierza dać kelnerowi napiwku. Swoją decyzję argumentował tym, że podano im za mało chleba. 

Jak opisuje kobieta, byli na randce w małej włoskiej restauracji. Pod koniec kolacji mężczyzna zrobił się bardzo chichy. Gdy zapytała go, co się stało, ten odpowiedział, że dostali od kelnera tylko dwa kawałki chleba, podczas gdy pary przy innych stolikach otrzymały więcej kromek. Dziewczyna kiwnęła głową i pomyślała, że jej partner przesadza i że był to prawdopodobnie tylko zwykły ludzki błąd.

Kiedy doszło do płacenia rachunku, nie dał napiwku. Powiedział, że pracownicy restauracji powinni bardziej się starać. Gdy wychodziliśmy z lokalu, powiedział coś jeszcze kelnerowi. Nie będę kłamać, byłam upokorzona - opisuje na forum.

Kobieta pochodziła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie napiwki są na porządku dziennym. Dlatego była przerażona, widząc, jak jej randka odmawia pozostawienia drobnej kwoty kelnerowi.

Mężczyzna podczas randki odmówił zostawienia napiwku

Historia opisana przez kobietę spotkała się z dużym odzewem. Użytkownicy forum zgodzili się z dziewczyną i stwierdzili, że zachowanie mężczyzny wiele o nim mówi. Część osób napisało też jej, żeby zastanowiła się nad kolejnym spotkaniem.

A wy co o tym sądzicie?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk