Zamknij

Jesteś singlem? Oto postanowienia noworoczne dla ciebie

30.12.2020 13:11
Uśmiechnięta singielka w białej bluzce leży na kanapie na tle świątecznych lampek
fot. Shutterstock

Jesteś singlem i uwielbiasz postanowienia noworoczne? Podpowiadamy, jakie życzenia będą dla ciebie najlepsze w kolejnych 12 miesiącach. 

Nowy rok sprzyja postanowieniom. Najpopularniejsze z nich to oczywiście te dotyczące osiągnięcia wymarzonej sylwetki, rzucania używek, czy odkrywania nowych pasji. Na każdej z tych rzeczy warto się skupić, ale przede wszystkim powinniśmy decydować się na takie postanowienia, które będą w jakiś sposób nas rozwijać. Warto też wziąć pod uwagę nasz status związkowy. Single powinni skupić się przede wszystkim na sobie, zwłaszcza teraz, gdy panuje tzw. "sezon kajdanek", czyli okres, gdy wyjątkowo odczuwamy potrzebę bliskości drugiego człowieka. 

Zobacz także: Chcesz znaleźć partnera, ale wciąż jesteś singielką? Prawdopodobnie dzieje się tak z tego powodu

Postanowienia noworoczne dla singli. To ułatwi ci życie

Każdy z nas ma jakieś marzenia, które chciałby spełnić. Ich realizacja jednak może wydawać się trudna. Dlatego nowy rok zawsze jest dobrym momentem na przygotowanie postanowień.

Wielu ludzi czuje dodatkową motywację, gdy może spełnić swoje noworoczne postanowienie. Warto jego realizację rozpocząć już 31 grudnia - mówi się bowiem, że jaki Sylwester, taki cały rok. 

Ludzie będący w związku często snują plany związane z ukochaną osobą. Czy to jednak znaczy, że single mają pod tym względem gorzej? Nic bardziej mylnego! Osoby, które nie mają partnerów, mogą skupić się w stu procentach na samorealizacji i udoskonalaniu własnych umiejętności. 

Co takiego warto sobie postanowić w sylwestrową noc, jeżeli jesteśmy singlami? Portal Yourtango.com przygotował całą listę tego typu rzeczy. My wybrałyśmy 7 naszym zdaniem najciekawszych postanowień noworocznych dla singli. 

  1. Zacznę doceniać każdą chwilę i wszystkie doświadczenia.
  2. Nie będę na siłę szukać partnera.
  3. Zostawię za sobą przeszłość i przykre wspomnienia.
  4. Znajdę nowych przyjaciół.
  5. Skupię się na sobie i przestanę na siłę uszczęśliwiać innych.
  6. Spróbuję w tym roku czegoś nowego.
  7. Nie będę porównywać się do innych.

A wasza lista noworocznych postanowień jest już gotowa? 

Zobacz także: Kobiety, które wzięły ślub, mają przewagę nad innymi. Chodzi o ich wygląd

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!