Zamknij

5 popularnych kłamstw, które mówimy na pierwszej randce. Na szczęście są niewinne

19.11.2020 10:14
Pierwsza randka, para idzie po parku z kawą i rozmawia
fot. Shutterstock

Pierwsza randka to spotkanie, na którym zawsze chcemy wypaść dobrze. A to może sprawić, że nieco podkolorujemy rzeczywistość. Oto najpopularniejsze kłamstwa, które mogą wtedy paść.

Pierwsza randka zawsze bywa stresująca. Denerwujemy się, serce bije nam szybciej, a wypadałoby jeszcze zaprezentować się jak najlepiej i to nie tylko z wyglądu. Naturalne jest to, że próbujemy przypodobać się osobie, na której zaczyna nam zależeć. To może czasami doprowadzić do delikatnego pokolorowania rzeczywistości. Istnieje 5 rodzajów kłamstw, które najczęściej padają podczas pierwszych randek i to zarówno ze strony kobiet, jak i mężczyzn. Wy też je popełniliście? Spokojnie, są naprawdę niewinne.

Zobacz także: Chcesz zdobyć faceta? Wypróbuj na randce jeden z tych tematów do rozmowy

Popularne kłamstwa, które mówimy na pierwszej randce

Nazwijmy rzeczy po imieniu - kłamstwo jest rzeczą złą. Czy jednak nie można mieć dobrych intencji, odrobinę naginając rzeczywistość?

Oczywiście, że można! Zwłaszcza podczas pierwszej randki, gdy próbujemy kogoś zdobyć. 

Portal Yourtango.com przedstawił 5 kłamstw, które są popularne podczas pierwszych randek, ale tak naprawdę są niewinne. One na pewno zostaną wam wybaczone. 

Pamiętajcie jednak, żeby nie brnąć za bardzo w mówienie nieprawdy. Nie da się bowiem budować związku na kłamstwie. 

1. "To na ciebie od razu zwróciłem uwagę"

Oczywiste jest to, że poznaliście się w jakiś okolicznościach. To mogło być na imprezie u wspólnych znajomych, w pracy, a nawet na Tinderze. Na pewno miło mu się zrobi, jeżeli powiesz, że to właśnie on od razu wpadł ci w oko, choć rzeczywistość może być zupełnie inna. 

2. "Mam super rodzinę i pracę"

Chcąc wypaść jak najlepiej, będziemy opowiadać w samych superlatywach o wszystkich rzeczach, które dotyczą naszego życia. A praca i rodzina to jedne z jego najważniejszych elementów. Nic więc dziwnego, że będziesz je zachwalać, choć po pracy bywasz przemęczony, a od kilku lat nie dogadujesz się z siostrą. 

3. Opowieści science fiction

Gdy nie znacie się dobrze, niekiedy trudno znaleźć tematy do rozmowy. Możesz zacząć pogawędkę np. o zjawiskach nadprzyrodzonych i podkolorować nieco rzeczywistość. Daj też wykazać się partnerowi i sprawdź, czy nadajecie na tych samych falach. 

4. "Ten film bardzo mi się podobał"

Nie ma nic złego, gdy chcąc się komuś przypodobać, powiemy, że interesujemy się czymś, choć nie do końca tak jest. Może nie warto od razu udawać znawcy motoryzacji, jeżeli nie wiesz nic o samochodach, ale nic się nie stanie, gdy powiesz, że jego ulubiony film ci się podobał, choć tak naprawdę prawie na nim zasnęłaś. 

5. "Miło było cię poznać"

Nie każda randka należy do udanych, zwłaszcza ta pierwsza. Na pewno jednak zrobi mu się przyjemnie, gdy mimo wszystko powiesz, że miło było go poznać. Pamiętaj, że każda, nawet nieudana relacja, sprawia, że potem jesteśmy bardziej doświadczeni. 

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!