Zamknij
Małgorzata Socha jest jedną z gwiazd, które związały się z ludźmi spoza show-biznesu
10 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wielu ludzi uważa, że gwiazda najlepiej dogada się z inną znaną osobą. Te kobiety udowadniają jednak, że miłości najlepiej szukać poza show-biznesem.

Są takie gwiazdy, które nie lubią chwalić się swoim życiem prywatnym. W dużej mierze chodzi bowiem o to, że ich partnerzy nie pochodzą z show-biznesu. I to właśnie takie relacje zazwyczaj są najtrwalsze, co udowadniają niektóre znane kobiety. Te panie znalazły partnerów spoza branży i większość z nich od lat tworzy z nimi udane rodziny. 

Polskie gwiazdy, które związały się z ludźmi spoza show-biznesu

Niektóre znane osoby mało opowiadają o swoim życiu prywatnym. Dlatego na instagramowych profilach Magdy Mołek, Małgorzaty Kożuchowskiej czy Małgorzaty Sochy trudno znaleźć zdjęcia z partnerem. 

Są także takie znane osoby, które nieco częściej pokazują tego typu fotografie. Mimo wszystko ich ukochani nie mają zbyt wiele wspólnego z show-biznesem, choć od czasu do czasu pojawiają się u ich boku na ściankach. Do takich osób z pewnością należą partnerzy Lary Gessler, Pauliny Sykut-Jeżyny lub Kasi Zielińskiej.

Trzeba przyznać jedno. Każda z tych par jest bardzo trwała, zatem być może właśnie to, że gwiazdy znalazły partnerów spoza branży, jest kluczem do sukcesu i stworzenia udanej relacji. 

Sami zobaczcie, jakie znane kobiety mają niepopularnych ukochanych. 

Zobacz także: Tym gwiazdom nie spieszyło się do ślubu. Rekordziści są zaręczeni od 28 lat