Zamknij

Pokazała, jaką wiadomość dostała po randce. Internauci nie kryją oburzenia

07.04.2022 12:50

Pewna kobieta umówiła się na randkę z mężczyzną poznanym przez internet. Po spotkaniu dostała od niego bardzo niemiłą wiadomość. Swoją historią podzieliła się na TikToku, a jej nagranie natychmiast stało się viralem.

Pokazała, jaką wiadomość dostała po randce. Internauci nie kryją oburzenia
fot. SHUTTERSTOCK

Aplikacje randkowe cały czas zyskują na popularności, a z tego typu rozwiązania korzysta coraz więcej osób. Nic zresztą dziwnego. To łatwy sposób na poznanie potencjalnego partnera czy partnerki. I choć rzeczywiście niektórym osobom udaje się trafić na swoje "drugie połówki", to jednak zdarzają się też nieudane randki. Ostatnio pisaliśmy o tiktokerce, która wróciła ze spotkania z płaczem. Przykra historia przydarzyła się też kobiecie, która działa w sieci pod pseudonimem "camprocklover13".

Pokazała, jaką wiadomość dostała po randce

Tiktokerka poznała mężczyznę przez internet, jednak bardzo szybko tego pożałowała. Para po wymianie kilku wiadomości umówiła się na randkę. Po spotkaniu, które prawdopodobnie nie poszło za dobrze, kobieta otrzymała od chłopaka obraźliwe wiadomości. 

Jesteś naprawdę beznadziejna w seksie. Znam dziewczyny, które są od ciebie znacznie lepsze - napisał.

Kobieta postanowiła nie wdawać się w zbędną dyskusję. Jego wiadomość skwitowała jednym słowem: "Prawda". Tiktokerka była pewna, że mężczyzna więcej się do niej nie odezwie. Nic jednak bardziej mylnego. Następnego dnia otrzymała od niego długą wiadomość. Chłopak, zamiast ją przeprosić czy wytłumaczyć swoje naganne zachowanie, pisał tak, jakby nic się nie stało.

Zobacz także: Para wysłała znajomym kartki z informacją, że... nie bierze ślubu. Internauci są rozbawieni

Hej! Mam nadzieję, że wszystko u ciebie w porządku. Chcę tylko powiedzieć, że nie mogę przestać myśleć o naszym spotkaniu - brzmiała treść SMS-a.

Po randce wysłał jej obraźliwą wiadomość. Internauci nie kryją oburzenia

Kobieta postanowiła podzielić się swoją historią na TikToku, a jej nagranie natychmiast stało się viralem. Do tej pory obejrzano je ponad 1,7 mln razy. Internauci nie kryli oburzenia. Wiele osób napisało, że mężczyzna zachował się niedojrzale, a dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/thesun.co.uk/o2.pl