Zamknij

Po randce zaprosił ją do swojego mieszkania. Takiego finału spotkania jednak się nie spodziewała

18.05.2022 11:11

Pewna tiktokerka wybrała się na randkę z Tindera. Kiedy mężczyzna zaproponował kontynuację spotkania u niego w domu, nie spodziewała się, że jej wieczór zakończy się w tak nietypowy sposób.

Po randce zaprosił ją do swojego mieszkania. Takiego finału spotkania jednak się nie spodziewała
fot. SHUTTERSTOCK

Pierwsze randki są różne. Zdarza się, że partnerzy od razu łapią ze sobą dobry kontakt i zaczynają czuć przysłowiowe motylki w brzuchu. Czasem jednak spotkanie jest dalekie od naszych oczekiwań. Jakiś czas temu pisaliśmy, że pewna kobieta po pierwszej randce otrzymała od mężczyzny... rachunek. Ostatnio z kolei nietypowa sytuacja przydarzyła się tiktokerce @taypole.

Po randce zaprosił ją do siebie. Takiego finału spotkania jednak się nie spodziewała

Tiktokerka, która działa w sieci pod pseudonimem "taypole", jakiś czas temu opublikowała na swoim profilu krótkie nagranie. Na filmie opowiedziała o dziwnej sytuacji, która miała miejsce podczas jej pierwszej randki z mężczyzną poznanym przez Tindera. Kobieta powiedziała, że chłopak zaproponował jej kontynuację spotkania u niego w domu.

Tiktokerka, niewiele myśląc, przystała na jego ofertę. Była pewna, że mężczyzna chce z nią porozmawiać i lepiej ją poznać. Takiego obrotu spraw jednak się nie spodziewała. Gdy tylko weszli do jego mieszkania, ten poprosił ją, żeby usiadła na kanapie i patrzyła, jak gra w minigolfa. Kobieta zdradziła, że chłopak robił to aż przez trzy godziny.

Zobacz także: Znalazła sekretny folder w komputerze narzeczonego. Postanowiła odwołać ślub

Mimo wszystko tiktokerka postanowiła nie przekreślać mężczyzny po tej sytuacji i dała mu jeszcze jedną szansę. Niedługo później na swoim profilu zamieściła kolejne nagranie, na którym pokazała, jak wyglądała ich druga randka. Okazało się, że tym razem chłopak zabrał ją... na pole golfowe.

Opowiedziała o dziwnej randce z Tindera. Internauci są rozbawieni

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 129 tys. razy. Użytkownicy serwisu nie kryją rozbawienia. Niektórzy napisali, że być może mężczyzna chciał zaimponować kobiecie swoimi umiejętnościami. Inni z kolei skomentowali, że dla nich chłopak jest żywą legendą.

A wy co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz także: Nie wykonywał domowych obowiązków. Żona postanowiła dać mu nauczkę

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl