Zamknij

Zauważyłaś te znaki już na pierwszej randce? To znaczy, że wasz związek ma przyszłość

04.01.2021 14:51

Choć pierwsza randka wydaje się niepozorna, w rzeczywistości może sporo powiedzieć o relacji. Te znaki wskazują, że wasz związek ma przyszłość.

Radosna para na randce rozmawia ze sobą
fot. Shutterstock

Wszyscy doskonale wiemy, po co ludzie chodzą na randki. Dzięki nim właśnie możemy się lepiej poznać i zastanowić, czy na pewno jesteśmy sobie pisani. Nie sposób jednak od razu określić, czy będziemy w stanie spędzić ze sobą resztę życia, bowiem każdy z nas próbuje wówczas zaprezentować się z jak najlepszej strony. Są jednak pewne znaki, które da się zauważyć na pierwszej randce, jeżeli tylko jesteście sobie pisani. Dzięki nim możesz być pewna, że ten związek ma spore szanse na szczęśliwą przyszłość. 

Zobacz także: Kiedy poznać, że związek nie ma przyszłości? Oto 10 symptomów, które powinny nas zaniepokoić

Po czym poznać, że związek ma przyszłość? Po pierwszej randce!

Pierwsza randka zawsze jest stresująca. Zazwyczaj po niej towarzyszy nam niepewność, czy ten związek w ogóle ma przyszłość.

Okazuje się jednak, że już na pierwszym spotkaniu z ukochaną osobą jesteśmy w stanie określić, czy jest sens angażować się w daną relację.

Portal Yourtango.com przytoczył 4 znaki, które wskażą wam na pierwszej randce, że to miłość na całe życie.

1. Jesteście wobec siebie szczerzy

Szczerość to podstawa każdego związku i warto ją wprowadzić już na pierwszej randce. Nie chodzi o to, żeby skrytykować jego fryzurę, jeżeli nie do końca ci się podoba. W tym wypadku, mówiąc o szczerości, mamy na myśli chęć opowiedzenia sobie o wszystkim i poczucie, że możemy zaufać drugiej osobie.

2. Nikogo nie udajecie

Zaufanie łączy się także, z tym że możemy w stu procentach być sobą. Często na pierwszych randkach niepotrzebnie udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Lepiej być sobą, nawet kosztem przestraszenia drugiej osoby, niż tkwić w relacji, w której nie możemy pokazać swojego prawdziwego oblicza. 

3. Jest między wami chemia

Stara jak świat chemia może i brzmi jak banał, ale jest niezwykle potrzebna do stworzenia udanej relacji. Jeżeli nie czujecie wzajemnego przyciągania, nie będziecie w stanie stworzyć szczęśliwego związku na dłuższą metę. Jeżeli jednak nie możecie doczekać się ponownego spotkania, bądźcie dobrej myśli.

4. Macie wspólne tematy do rozmowy

Choć może się to wydawać dziwne, niekiedy zdarza się tak, że podczas pierwszej randki nie macie w ogóle tematów do rozmów. Nawet jeżeli jest między wami chemia, być może po prostu nie nadajecie na tych samych falach. Wówczas nie wróży to dobrze waszej relacji. Jeżeli jednak nie potraficie skończyć rozmowy, macie ogromne szanse na piękną przygodę. 

Zobacz także: 6 znaków, że twój związek jest toksyczny! To niezdrowe

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!