Zamknij

5 oznak, że twój partner ma dość związku. Rozpoznasz je po jego... koncie na Facebooku!

13.07.2020 13:30

Myślisz, że twój partner ma dość waszego związku? Zobacz, co udostępnia na Facebooku!

Młoda para siedzi na ławce z telefonami w rękach
fot. Shutterstock

Bycie w związku nie należy do łatwych rzeczy. Nawet, jeżeli wydaje nam się, że wszystko jest w porządku, nie możemy mieć pewności, że nasz partner również myśli tak samo. Okazuje się, że bywają takie relacje, gdy jedna ze stron ma dość bycia w związku i... może wysyłać nam ukryte znaki przy pomocy portali społecznościowych. To właśnie w sieci obecnie każdy z nas spędza dużo czasu, a Facebook i Instagram stały się swoistym sposobem na wyrażanie emocji. W jaki sposób rozpoznać w ten sposób, że nasz partner może mieć dość związku?

Zobacz także: Myślisz, że dobrze znasz swojego partnera? Zadaj mu te pytania! 

Po czym poznać, że partner ma dość związku? Spójrz na jego profil!

Nie chodzi oczywiście o to, żeby kontrolować drugą połówkę, włamywać się na jej konto i czytać prywatne wiadomości, bo takie zachowanie jest dalekie od idealnej relacji. Wystarczy, że zajrzysz na jego profil i zobaczysz, co tak naprawdę na nim udostępnia.

Oto 5 znaków, które mogą ci wskazać, że twój partner ma dość waszego związku. 

1. Każdą chwilę spędza na portalach społecznościowych

Chcesz obejrzeć wspólnie film lub wyskoczyć na miasto, a on cały czas woli siedzieć w domu z nosem w telefonie lub komputerze? Jeżeli twój partner więcej czasu spędza na portalach społecznościowych niż z tobą, to znaczy, że zdecydowanie ma dość waszej relacji i woli uciekać do świata wirtualnego. 

2. Sprawdza profil swojej byłej

Nie bez powodu istnieje powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje". Gdy w związku pojawia się rutyna, człowiek może sięgać pamięcią do tego, co było dobre. Problem jednak polega na tym, że zazwyczaj fajne chwile w naszej głowie pojawiają się dopiero po rozstaniu. Dlatego może zdarzyć się tak, że twój partner zacznie widzieć same plusy swojej byłej, a w tobie tylko minusy. Wtedy pora się rozstać. 

3. Nie chce publikować nic z tobą

Aktualizacje związku, zdjęcia ze wspólnych wakacji, lokalizacje... Oczywiście są osoby, które nie publikują takich rzeczy z przekonania. Jeżeli jednak twój partner do tej pory to robił, a nagle przestał, to znaczy, że może myśleć o rozstaniu. 

4. Dzieli się zbyt dużą ilością rzeczy

W drugą stronę też to działa. Wymowne piosenki, publikowanie zdjęć wyłącznie bez ciebie, dzielenie się ze "znajomymi" statusami, które mają cię oczernić lub zawstydzić po pierwsze nie jest fair, po drugie może świadczyć o tym, że twój partner nie chce już być w waszej relacji. 

5. Wyszukuje wspomnienia przy tobie

Jesteście razem, ale on zamiast skupiać się na tobie, zaczyna przeszukiwać wspomnienia na Facebooku? Mogłabyś pomyśleć, że chce się z tobą podzielić czymś ciekawym ze swojej przyszłości. Jeżeli jednak zdarza się to nagminnie oznacza to tylko jedno - on ucieka we wspomnienia. A nieustannie wspominanie świadczy o tym, że człowiek jest nieszczęśliwy tu i teraz. Resztę możesz sobie dopowiedzieć. 

Zobacz także: Twój ukochany ma te cechy osobowości? Uważaj! Może cię zdradzać 

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!