Zamknij

Pierwsze oznaki, że on cię zdradza. Lepiej ich nie przegap

07.12.2020 15:28

Zdrada jest rzeczą niewybaczalną, ale też trudną do udowodnienia. Po czym poznać, że mężczyzna się jej dopuścił?

Zdradzający mężczyzna w koszuli w kratę trzyma z tyłu skrzyżowane palce
fot. Shutterstock

Zdrada to przykre doświadczenie, z którym wiele z nas nie potrafi sobie poradzić. Nie dość, że czujemy się wówczas upokorzone, to jeszcze tracimy całkowite zaufanie do partnera. O ile oczywiście uda nam się udowodnić mu zdradę, co zdecydowanie nie jest rzeczą łatwą. Jeżeli jednak podejrzewasz, że partner cię oszukuje, możesz poznać to po kilku rzeczach. Oto pierwsze oznaki, świadczące o tym, że mężczyzna zdradza. Jeżeli twój facet robi chociaż kilka z tych rzeczy, powinnaś zacząć mu się baczniej przyglądać.

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

Po czym poznać, że mężczyzna zdradza? Oto pierwsze oznaki

Portal Yourtango.com przedstawił pierwsze sygnały, które mogą świadczyć o tym, że mężczyzna cię zdradza. 

Jeżeli zauważysz u swojego partnera choć dwie z tych rzeczy, możesz nabrać podejrzeń. 

1. Zmienia swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i potrzebuje więcej prywatności

Twój partner nagle zaczął się izolować i potrzebuje więcej prywatności? Unika kontaktu z tobą, wychodzi na długo do drugiego pokoju lub znika w łazience z telefonem na jakieś 30 minut? To są mocne dowody na to, że coś przed tobą ukrywa. To nie musi być od razu zdrada, ale na pewno ma coś na sumieniu. 

2. Ma wahania nastroju

Jeżeli mężczyzna zaczyna oszukiwać swoją partnerkę, może być bardziej nerwowy. Będzie wybuchał w różnych okolicznościach, nie wspominają już o tym, że zacznie wszystko zrzucać na ciebie, jednocześnie prowokując kłótnie. Dzięki temu dasz mu święty spokój, prawda? To celowe. 

3. Nagle zmienia wygląd

Jeżeli zaczyna spotykać się z kimś nowym, będzie próbował przypodobać się tej osobie. Jeżeli do tej pory dbał o siebie, być może nie musisz się martwić. Jeśli jednak w jego wyglądzie nagle zaszły większe zmiany, powinna ci się zapalić nad głową lampka alarmowa. 

4. Nagle zmienia zainteresowania

Podobnie jest jeżeli chodzi o zainteresowania. Przy tobie cały czas grywał w gry na komputerze lub konsoli, a nagle zaczął się interesować literaturą wyższą? Do tej pory słuchał rapu, a dziś najchętniej odpocząłby przy dźwiękach jazzu? To naprawdę dziwne zachowanie, które musi mieć jakąś przyczynę. 

5. Przestaje cię pożądać

To chyba jasne. Jeżeli wszystkie swoje potrzeby "załatwia na boku", to nie będzie potrzebował zbliżać się do ciebie. Nie chodzi od razu o seks, ale w łóżku najbardziej zaczniesz to odczuwać. Nagle będzie bolała go głowa, będzie zmęczony, złapie go przeziębienie - zawsze znajdzie dobrą wymówkę, bylebyś się nie zorientowała.

6. Ukrywa swoje wydatki

To jasne, że przestaniesz mieć dostęp do jego konta, żeby nie śledzić jego wydatków. Nie byłoby bowiem dobrze, gdybyś nagle wpadła na rachunek za hotel lub luksusową biżuterię, którą na pewno nie ty dostałaś w prezencie pod choinkę. A już na pewno nie skończyłoby się to dobrze dla niego. Lepiej nie ryzykować. 

7. Ma więcej obowiązków 

Żeby spędzać z tobą jak najmniej czasu, nagle będzie miał nadgodziny, szef się na nim uweźmie, a do tego będzie musiał wcześniej chodzić do pracy. Nie wspominając już o tym, że zawsze będzie miał coś do załatwienia poza tym - przypomni sobie, że miał kumplowi podlać kwiatki lub nagle poczuje przypływ uczuć do mamy i będzie chciał ją odwiedzić. To może ci się wydawać podejrzane. 

Zobacz także: Podejrzewasz, że mąż cię zdradza? Sprawdź, co powinnaś zrobić

loader

Niektóre znaki zodiaku są naprawdę ogniste w łóżku! Sprawdź, czy też jesteś na tej liście.