Zamknij

Pisali jej, że nie pasuje do swojego męża. "Nie musisz być chuda, żeby być kochaną"

05.10.2022 12:24

Ta tiktokerka codziennie mierzy się z krytyką z powodu swojej sylwetki. Kobieta jednak przekonuje, że rozmiar w związku nie ma żadnego znaczenia.

Pisali jej, że nie pasuje do swojego męża. "Nie musisz być chuda, żeby być kochaną"
fot. SHUTTERSTOCK/TikTok(eathannsusanverified)

Ludzie mają coraz większą świadomość tego, czym jest body shaming i dlaczego nie powinno oceniać się ciała drugiej osoby bez jej zgody. Niestety nadal zdarzają się przypadki, w których czyjś wygląd poddawany jest pod dyskusję. Z krytyką odnośnie swojej sylwetki zmaga się m.in. popularna tiktokerka Susan.

Zobacz także: Nakryła mężczyznę na zdradzie. Tak bawił się pod nieobecność swojej partnerki

Pisali jej, że nie pasuje do swojego męża

O tej historii napisała Wirtualna Polska Kobieta. Eathan i Susan to znane małżeństwo influencerów - ich konto na TikToku o nazwie @eathannsusanverified obserwuje ponad 370 tys. osób. Para jednak codziennie mierzy się z krytyką. Użytkownikom aplikacji przeszkadza... różnica w wyglądzie zakochanych. Uważają, że pulchna sylwetka Susan nie pasuje do szczupłej figury Eathana.

Para jednak nie daje się hejterom. Tiktokerka otwarcie mówi, że można kochać, niezależnie od tego, jaki kto nosi rozmiar. Zaznacza, że "prawdziwego mężczyznę" nie interesują wymiary jego partnerki. 

Nie musisz być chuda, żeby zasługiwać na miłość. Nie musisz być chuda, żeby być akceptowaną przez prawdziwego mężczyznę. Nie musisz być chuda, żeby być kochaną - przekonuje Susan w jednym z nagrań.

Tiktokerka walczy z hejterami

Pod ostatnimi nagraniami tiktokerów pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wiele osób docenia to, że Susan jest sobą i nikogo nie udaje. Sporo użytkowników aplikacji życzyło też parze szczęścia i poradziło nie przejmować się hejterami.

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego

Jesteś piękna!

 

Słodka z was para.

 

Kocham twoją pewność siebie - pisali internauci.

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl