Zamknij

Co Meghan sądziła o Harrym po ich pierwszej randce? Zdradziła to swojej przyjaciółce

27.07.2022 08:53
Pierwsza randka Meghan i Harry'ego. Aktorka zwierzyła się przyjaciółce
fot. AFP/EAST NEWS

Gdy Meghan Markle wróciła z pierwszej randki z księciem Harrym, zwierzyła się przyjaciółce. Co wówczas sądziła o wnuku królowej Elżbiety i ich relacji?

Każda kobieta ma swoje przemyślenia dotyczące pierwszej randki i potencjalnego partnera. Z reguły jednak nie mówi o nich głośno, a jeżeli się zwierza, to... bliskiej przyjaciółce. Tak też było w przypadku Meghan Markle. Gdy wróciła z pierwszej randki z księciem Harrym, wiedziała już dokładnie, co o nim myśli. Jakie były jej uczucia po tym spotkaniu? Teraz to, co powiedziała w zaufaniu swojej ówczesnej przyjaciółce, ujrzało światło dzienne. Sami zobaczcie, co Meghan Markle uważała o Harrym po pierwszej randce.

Zobacz także: Meghan miała konkretny cel, wychodząc za księcia. Coś jednak nie poszło po jej myśli

Pierwsza randka Meghan i Harry'ego. Aktorka zwierzyła się przyjaciółce

Nie cichną kontrowersje wokół premiery najnowszej książki biografa rodziny królewskiej, Toma Bowera, pt. "Revenge: Meghan, Harry and the War between the Windsors". Media na całym świecie cytują jej fragmenty, z których możemy sporo dowiedzieć się na temat relacji Meghan i Harry'ego. 

Teraz portal mirror.co.uk postanowił przytoczyć ciekawy fragment z początku związku Sussexów. Okazuje się bowiem, że Meghan zwierzyła się swojej przyjaciółce po pierwszej randce z Harrym. Skomentowała to spotkanie w oszczędnych, ale wymownych słowach.

Pierwsza randka Meghan i Harry'ego miała się odbyć 1 sierpnia 2016 roku. 

Meghan była wtedy w krytycznym momencie. Prawie 36-letnia aktorka wspominała Ginie, że jej zegar biologiczny tyka. Chciała mieć dzieci. W dodatku, gdyby ta relacja się udała, mogłaby spełnić ambicje dotyczące jej światowej sławy - mirror.co.uk cytuje fragment książki Bowera. 

Można by stwierdzić, że przez takie podejście Meghan bardzo chciała, żeby ułożyło jej się z Harrym. Nie musiała jednak nic na nim wymuszać. Trzeba bowiem przyznać, że między tą dwójką od razu zaiskrzyło, co zauważył Harry, który ponownie spotkał się z aktorką. Poczuła to również Meghan.

Jest kochany, uroczy i taki dżentelmeński - powiedziała Meghan po spotkaniu z Harrym. 

Aktorka porównała łączące ich uczucie do zafascynowania nastolatków. Wyraziła też nadzieję, że ponownie się spotkają. Wkrótce do tego doszło, a potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. 

Zobacz także: Harry wspomina początek związku z Meghan. "Znalazłem bratnią duszę"

Związek Meghan i Harry'ego

Od pierwszej randki do oficjalnego ogłoszenia związku Meghan i Harry'ego minęło naprawdę niewiele czasu. Już w listopadzie 2016 roku Pałac Buckingham wydał stosowne oświadczenie. Rok później ogłoszono zaręczyny pary.

Ślub Meghan i Harry'ego odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Rok później na świat przyszedł ich syn Archie. Na początku 2020 roku Sussexowie ogłosili, że zamierzają zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Przeprowadzili się do Los Angeles, gdzie na świat przyszła ich córeczka Lilibet Diana. 

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: mirror.co.uk