Zamknij
Ian Somerhalder w t-shircie i długich włosach rozkłada ręce przed fotoreporterami
  • Dorothea Hurley i Jon Bon Jovi Dorothea Hurley - żona Jona Bon Joviego
  • Alexandra Grant i Keanu Reeves Alexandra Grant - partnerka Keanu Reevesa
  • 10 Zobacz
fot. Rex Features/East News

W show-biznesie jest wielu przystojniaków, którzy niestety są już zajęci. Zobaczcie, jakie kobiety podbiły serca znanych mężczyzn.

Związki w show-biznesie z reguły bywają nietrwałe. Te pary udowadniają jednak, że może być inaczej. Okazuje się, że jedni z największych przystojniaków, do których wzdychają kobiety na całym świecie, stworzyli trwałe związki. Co najlepsze, ich partnerki są zwyczajnymi kobietami - daleko im do tytułu miss, jednak każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego. To urok, który sprawił, że podbiły serca prawdziwych amantów filmowych i największych bożyszczy światowej sceny muzycznej. Poznajcie partnerki znanych facetów.

Partnerki znanych przystojniaków. Zobaczcie, jak wyglądają

Pierce Brosnan to kultowy James Bond. Nic więc dziwnego, że wielu fanów wyobrażało sobie, że u jego boku pojawi się piękna modelka. On natomiast pokazał, że "dziewczyną Bonda" może zostać zwykła kobieta. Aktor i Keely Smith są parą od 20 lat. 

Dziękuję Bogu za ciebie i twoje anielskie serce - pisał niedawno Pierce pod zdjęciem z ukochaną.

Nie tylko oni jednak udowadniają, że miłość nie zna granic. Ian Somerhalder zyskał popularność dzięki "Pamiętnikom wampirów". Od tego momentu wzdychają do niego nastolatki na całym świecie. On sam jednak swoje serce oddał aktorce, którą możecie kojarzyć ze "Zmierzchu" - Nikki Reed. 

Wydawać się może, że rock'n'roll i trwały związek nie idą w parze. Jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie, Jon Bon Jovi, udowodnił jednak, że jest odwrotnie. Od 1989 roku jest mężem jednej kobiety - Dorothei Hurley. 

Na naszym polskim podwórku również jest wielu przystojnych aktorów, którzy są stali w uczuciach. Jednym z nich jest oczywiście Michał Żebrowski, który od lat tworzy szczęśliwy związek ze swoją żoną Aleksandrą. Również Maciej Zakościelny, nazywany przez niektórych polskim Bradem Pittem, spotkał już tą jedyną. Wybranką jego serca jest Paulina Wyka.

W galerii znajdziecie więcej przystojniaków z ich ukochanymi. Zobaczcie, jak wyglądają partnerki największych gwiazdorów na świecie.

Zobacz także: Najgorętsze romanse gwiazd. Tymi związkami żył cały świat